Wpis z mikrobloga

@Sativka000: Wyglądam dobrze ale kobietom aplikację randkowe ryją mózg i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.Zreszta kobiety więcej rzeczy robią nieświadomie niż świadomie więc o czym my gadamy…
A co do przegrywa właśnie mam dobry wygląd ale na psychikę nie mam za bardzo wpływu bo rodziny się nie wybiera ;)

Wiesz co jest najlepsze? Jakoś nie chce ci się odpisywać facetom na instagramie lub tinderze ale jak już ktoś urazi twoje ego to szybciutko odpisujesz hehe
@Kodzirasek: nie poprostu mam z tego niezła polewkę i nie mów nic o ego bo to Ty mnie wystawiłeś na wykop bo UWAGA odmówiłam komuś spotkania bo idąc Twoim tokiem myślenia to że mam dziecko oznacza że nie powinno się o mnie zabiegać i ja nie powinnam nikomu odmawiać i jak ją wgl mogę mieć jakiekolwiek wymagania skoro mam dziecko. Chopie dziecko świetnie wychowuje sama, pracuje, zarabiam dobre pieniądze sama wynajmuje
@Kodzirasek: wyglądasz dobrze ale kobietom aplikacje randkowe ryja mózg hahahhaha ale co ma piernik do wiatraka ? Jakbyś nie był przystojny i fajny to patrząc na to jak się zachowujesz i jaki masz tok myślenia to dupy nie znajdziesz. Przegryw 🫶