Wpis z mikrobloga

Jestem na dwóch grupach dla brodatych facetów, ogólnie same grupy spoko lecz niestety są tam też #rozowepaski

Takiego skamlenia o atencję to dawno moje oczy nie widziały, typiary wrzucają swoje zdjęcia (często z dekoltami do pępka) z jakimś durnym opisem czy inną „zabawą” i czekają tylko aż faceci zaczną się do nich ślinić, a stulejarzy słodzących tym laskom jest cała masa

Trochę przykre jest to w jakim świecie teraz żyjemy, szczucie cycem na każdym kroku żeby tylko się jakoś wybić, a człowiek chciał tylko popisać o kosmetykach do brody…

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #stulejacontent
maikeleleq - Jestem na dwóch grupach dla brodatych facetów, ogólnie same grupy spoko ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@maikeleleq: baby..... Ehh. Gdyby panowie reagowali sarkazmem i odsyłali na strony gdzie atencja i wywalone wymiona są oczekiwane to może by się trochę ogarnęły
  • Odpowiedz
@maikeleleq Dlatego wyszedłem z tych grup, durne lafiryndy szukające atencji, a na jednej grupie admin spamujący swoimi fotkami co parę godzin.
@pokipoki z firm dobre są np. Slickheaven, Cyrulicy, Pan Drwal. Jeśli cena nie będzie Ci odpowiadała to ew. Groomen lub Proraso.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: na wykopie kiedyś było dokładnie to samo. Teraz trochę się uspokoiło, bo różowe pewnie znalazły inne stronki, gdzie dostają atencję. Ale wystarczy, że wrzuci tutaj jakaś cyca, powiesz jej żeby poszła na kamerki to zwyzywają cię od mizoginów, stulejarzy, terrorystów, inceli.

Ta wyżej @ewa-m, co jakiś czas szuka tutaj atencji, ale jak napiszesz jej prawdę to zwyzywa cię i wrzuci na czarno.
  • Odpowiedz
@Bolostolo: jakby były różowe modami to nie wiem, czy przechodziłyby takie rzeczy. To durni spermiarze są modami na takich grupach.

@SzybkieSondy no i co w tym złego, że ktoś chce się czegoś dowiedzieć o pielęgnacji ciała, tutaj brody?
Jak baba jest na grupie o pielęgnacji włosów to też jest homohomo, czy ma to tylko zastosowanie dla chłopów, bo powinien być na grupie o patroszeniu świń, albo robienia bimbru.
  • Odpowiedz
Byłem na grupie dla grzybiarzy. To samo, 40-stka wstawiała zdjęcia z sesji z lasu z grzybem. Napisałem w końcu komentarz to dostałem od spermiarzy zjeby, że zazdroszczę urody xD


@Orowerbogatszy: jestem na grupie dla grzybiarzy, gościu czasami wrzuca zdjęcia topless jak leży obok koszyka grzybów XD
  • Odpowiedz