Wpis z mikrobloga

Jestem na dwóch grupach dla brodatych facetów, ogólnie same grupy spoko lecz niestety są tam też #rozowepaski

Takiego skamlenia o atencję to dawno moje oczy nie widziały, typiary wrzucają swoje zdjęcia (często z dekoltami do pępka) z jakimś durnym opisem czy inną „zabawą” i czekają tylko aż faceci zaczną się do nich ślinić, a stulejarzy słodzących tym laskom jest cała masa

Trochę przykre jest to w jakim świecie teraz żyjemy, szczucie cycem na każdym kroku żeby tylko się jakoś wybić, a człowiek chciał tylko popisać o kosmetykach do brody…

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #stulejacontent
maikeleleq - Jestem na dwóch grupach dla brodatych facetów, ogólnie same grupy spoko ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 89
Miałem podobnie na grupie dotyczącej mojego moto na FB. Skomentowałem post jakieś Pani w sile wieku, gdzie 3/4 obrazu zajmował jej dekolt "przyozdobiony" kolorowym tatuażem. Atak rycerzy-obrońców natychmiastowy.
@pokipoki długi czas używałem olejku od Proraso, przerobiłem wszystkie zapachy i zielony najlepszy, na codzień używam balsamu i top dla mnie to Reuzel


@maikeleleq: Który balsam Reuzel? Ostatnio sprawdzałem od nich pomady i w składzie było coś nie tak.
@spinel: No pol roku przed zmiana moderacji bylo o rytualach, bogach, filozofiach, itd. i okazjonalnie pojawilo sie jakies selfie. Teraz tez okazjonalnie pojawia sie jakies selfie, ale reszta tematow tez okazjonalnie bo pobanowali permanentnie wszystkich co kiedykolwiek w jakikolwiek sposob nawiazali do np. polityki albo imigracji, i zostali praktycznie ci ktorzy jeszcze nie dostali bana, i ci ktorzy wrzucaja tylko atencjoposty.