Wpis z mikrobloga

@wargi616 nie trzeba było się rejestrować, wystarczyło w dół zjechać na stronie i był live. Fakt, mogli go na początku strony dać, bo później tacy boomerzy nieogarniali xd
  • 0
@d4wid: boomerzy tacy jak ja nie wiedzieli nawet gdzie jest live, bo #!$%@? nawet paniska z prime nie zrobiły żadnego przekierowania z linkiem z YouTube, nic kompletnie , zero , tą organizacją po dzisiejszym dniu jest do #!$%@? i tyle, podstawowe czynności zostały zaniedbane a ty jak taki typowy patus mówisz że patologia jest ok i trzeba się samemu interesować bardziej,pf , patologie to lubię oglądać a nie w niej uczestniczyć
@wargi616 ale co ty pieprzysz schizolu? XD
Napisałem, tylko że boomerzy nie ogarniali zjechania w dół na stronie. Cały czas na tagu był wstawiany link, już nie wspomnę o info na fb i ig. Nie wiem co ma znalezienie linku do "patologia jest ok".
Jak mieli dać link na swojej stronie do nielegalnego restrima?

Przewietrz się czy coś, bo już mitomanisz o jakiejś rejestracji żeby oglądać live
  • 1
@d4wid: moze rzeczywiście mnie poniosło bez przyczyny () jestem w robocie więc z tad te moje "schizy" żeby sobie na spokojnie wszystko ogarnąć, raczej robię to w locie i nie ogarnąłem , ale twoja krytyka jest ok i nieco mnie ostudziła ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro