Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 490
@onepnch: najbardziej to mnie śmieszą te "wstępy", szczególnie popularne u azjatyckich "odnawiaczy" gdzie typ idzie i "przypadkowo" wyciąga z błota/ trawy/ kupki śmieci jakieś urządzenie, że niby ono tam leżało xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Plp_ taaa. Jakby największym grzechem było chodzenie po rejonach i branie tego co inni wyrzucili. A buzia pełna frazesów typu zero waste itp
  • Odpowiedz
@klinQQ:

Beznadzieja. To co zrobiłeś nadaje się najwyżej na przycisk do papieru. Każdy tłoczek został wyprodukowany z niezwykłą precyzją i przypisany do odpowiedniego miejsca. A ty po prostu wrzuciłeś je na resztę złomu i torturowałeś metalową szczotką xD Krzywki na wałku rozrządu oraz taśmy tapetowe (?) również wyglądają jak ruscy na ukraińskim froncie. Ten przedmiot po renowacji nadal jest jednym wielkim złomem. Ostatni szlif w postaci malowania to istna wisienka na
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 21
@missioncritical: jeśli chodzi o europejskich youtuberów np. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec czy nawet z Polski to w żadnym jak dotąd filmiku nie dopatrzyłem się fejka. Zmorą są natomiast Azjaci, Afrykańczycy i część amerykanów. Ci to lecą w #!$%@? jak tylko mogą, ale już przywykłem że to takie kultury gdzie liczy się show, oraz oszukanie zachodniego plebsu dla pieniędzy. Wystarczy wejść na aliexpress xD
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o europejskich youtuberów np. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec czy nawet z Polski to w żadnym jak dotąd filmiku nie dopatrzyłem się fejka. Zmorą są natomiast Azjaci, Afrykańczycy i część amerykanów. Ci to lecą w #!$%@? jak tylko mogą, ale już przywykłem że to taka kultura xD


@Plp_: o dokladnie to, szczegolnie azjaci to mistrze od fejkow

moim osobistym guilty pleasure to ogladanie pakistancow robiacych rzeczy bez bhp przy
  • Odpowiedz
@Plp_: te wszelkie chinskie kanaly to az szkoda ogladac. Sa kanaly ktore remontuja stary sprzet i to widac ze cos lezalo latami, nie koniecznie w zlych warunkach ale widac ze rdza / brud to sa lata lezenia odlogiem. A u chinola? jeb do solanki.
Juz lepiej sie bawilem jak ktos polerowal stary mlotek niz jakis azjata przypadkiem (obviously) znalaz w krzakach zjedzona przez rdze nowiuska honde dream. no co za przypadkek.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 10
@januszdoe: kojarzę ten kanał, wiem że oglądałem, ale coś musiało mnie w nim #!$%@?ć bo mam go odsubskrybowanego xD Ogólnie jak coś mnie zakłuje w oczy to wywalam taki kanał bo jest ich tyle że jest w czym wybierać. To może być pozornie pierdoła, np. kilka dni temu odsubskrybowalem kanał gdy koleś przy odnawianiu młynka do kawy wyszprejował wnętrze zwykłą farbą z puszki bez atestu do kontaktu z żywnością- powodzenia w
  • Odpowiedz
  • 12
wyciąga z błota/ trawy/ kupki śmieci jakieś urządzenie, że niby ono tam leżało xD


@Plp_: to samo robią ze zwierzętami, wrzucają w jakieś #!$%@? zamknięte miejsca albo przykleszczają byleby lajki od wzruszonych julek były
  • Odpowiedz