Wpis z mikrobloga

Potrzebuję małej pomocy bo sam już nie wiem co zrobić. Matka mojej dziewczyny wyjeżdżą do pracy za granicę i każe jej placic wszystkie rachunki bo ona sama tam mieszka i przez to ze jej niema opiekuje się domem plus jej psem. Sama w między czasie roz*******a hajs na prawo i lewo. Ja się staram pomóc ale ja nie dam rady sam dokladac sie do dwuch domów i mam tego powoli dość płaci jak za swoje mieszkanie a tak naprawdę pilnuje domu. Najlepiej bym wziął ja ze sobą i przeniósł się do moich rodziców, a ona niech sobie sama płaci i pilnuje domu z Niemiec
  • 27
  • Odpowiedz
@Mikeyyy rozwiązanie jest proste. Bierz dziewczynę do siebie i niech się dorzuca do opłat. Jej matce powiedzieć że niech sama opłaca mieszkanie. Córka może ewentualnie raz na tydzień przyjechać podlać kwiatki. Ta matka to niezła chytra baba. Pamiętaj że to być może będzie twoja teściowa.
  • Odpowiedz
@Mikeyyy:
Na twoim miejscu zrobiłbym tak:
- powiedział teściowej, że opłaty robicie tylko za media, a czynsz ona sama płaci BO TO JEJ MIESZKANIE, a jak jej nie pasuje to w ogóle nie płaćcie...
- dziewczynę bierzesz do siebie i ustawiacie sobie życie po swojemu i myślicie o przyszłości, bo w ten sposób będziecie tylko w stagnacji, a życie leciiii....
  • Odpowiedz
Ja 25, ona 26 (dodam że za niedługo chce sie oświadczyć). Mieszkamy tylko dla tego że trzeba go pilnować i karmić psa. Normalnie jak jej matka wraca, my momentalnie jedziemy do moich rodziców bo tam nam jest wygodniej i nikt nie chce wymusić na nas kredytu, nie robi prania mózgu bo siedzi przez 3 miechy na dupie i nie ma pieniędzy na jedzenie (nawet jak ma to nic nie kupi tylko sępi
  • Odpowiedz