Wpis z mikrobloga

W nadchodzących wyborach w Warszawie zamierzam głosować na Wiplera, choć nie popieram konfederacji, ale chcę dać prztyczka w nos koalicji obywatelskiej za to, że nie chcą wywalić na zbity pysk z Polski ambasadora izraela. Pierwotnie miałem głosować na Trzaskowskiego. Wipler i tak nie ma szans, ale wkurzyła mnie ta bierność ze strony polskich władz.

#warszawa #wybory #izrael #wojna #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
@Aster1981 czemu? Jak głosujemy na ludzi których postulaty nam odpowiadają to ten co ostatecznie wygra powinien się liczyć z tym, że procent wyborców ma takie zdanie.
Lepiej, żeby Trzaskowski brał pod uwagę postulaty Wiplera niż Wipler je realizował.

Może op jest i kryptokonfederatą (tego nie wiem) ale tak by to wyglądało w dojrzałej demokracji.
  • Odpowiedz
mimowszystkoduda


Przecież Duda to był znakomity wybór, dużo lepszy niż półgłówek Komorowski czy opętany aktywistycznym szaleństwem Trzaskowski
  • Odpowiedz
@uuugg: Komorowski to był długopis, bo klepal wszystko co mu platforma podsunęła xD i kompletny wsiór, bo na delegacji w Japonii nie potrafil uszanować japońskiej kultury (a japończycy są bardzo wyczuleni na tym punkcie) i stawal na krześle xD albo kopacz narobiła nam siary u szwabów, że aż merkel musiała ją poprawić, bo nie potrafiła przejść przez ten dywan xD albo jak komorowski do obamy powiedział, że relacje między państwami są
  • Odpowiedz
@uuugg: Platforma to są kompletne wsióry ze wsi bez kultury osobistej, to już nawet komuniści w PRLu większą ogłade mieli tzn potrafili sie zachować, a to niby PiS ma być ten zaściankowy XDD ale to widać jak spojrzysz na PiS i PO i widać, ze platforma odstaje od norm społecznych
  • Odpowiedz
@uuugg: Mi osobiście nie chce sie wierzyć, że tusk jest agentem jakimś, to jest po prostu prosty chłop, który nie zna języków obcych i nie ma cech przywódczych (nie nadaje sie na polityka), jest taką cieplą kluchą, bo siedzi ppd pantoflem żony, a obce wpływy (niemieckie i rosyjskie) wykorzystują jego bierność do swoich celów, bo rudy sie na wszystko zgodzi i nie potrafi sie postawić - tak jak morawiecki. Z morawieckim
  • Odpowiedz