Wpis z mikrobloga

Wrocławskie gastro to jest patologia. To, że ceny są z dupy, bo wszystko jest RZEMIEŚLNICZE zdążyło nam spowszednieć ale nowy rodzaj patologii to ceny dowozu.
Solleim z Bema woła 17 złotych za dostawę 4,5 km od lokalu xD. W koszyku żarcia za 150 złotych i dostawa 17. Dla mnie to gruba przesada.

#wroclaw #jedzenie71 #zalesie
  • 30
  • Odpowiedz
  • 13
@Disscord93: co ma piernik do wiatraka? Jak żarcie kosztuje dużo to bezzasadna wysoka kwota za dowóz jest usprawiedliwiona?

Jak mi się nie podoba to nie zamawiam. Dwa miesiące temu przy tej kwocie dowóz był w cenie. Za 17 złotych to taksówką by mi to pod dom przywieźli.
  • Odpowiedz
  • 17
@Rad-X Nie no napiwek jest konieczny, ja już nawet listonoszowi i sprzątaczce zawsze rzucam dyszke. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90: Solleim ostatnio polecieli na Antoniego z wielkością porcji. Raz dają x drugim raz 2/3 x. Cenowo też to się przestaje już kalkulować. Kiedyś było jednak znacznie więcej żarcia i to za mniejszy hajs.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Stary ja czasami przyjeżdżam z Krakowa do Wrocławia bo macie taniej. Jeszcze niedawno w piątaku whisky sour za 20zł piłem, to przecież za darmo.
  • Odpowiedz
To wszystko dziala bo placicie, fryc za 80? Placa, Burger podstawowy 40+? Placa, posrednik niemyty przy zakupie drogiego mieszkania? Placicie rownierz jako kupujacy. Kawalerka za 400k+? Placicie. Tak dziala wolny rynek chyba.
  • Odpowiedz
@Bumelante: moze nie nuggetsy w zabce ale miedzy solleim a kurczakiem po tajsku z chinola nie ma duzej przepasci, za to cenowa jak najbardziej. Jak chcesz na ostro to walisz tego sambala od chinola, dodasz cynamon i masz "yang" z solleim xD
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: ja nie rozumiem co napisałeś.


@FELIX90: on napisał, że skoro ludzie płacą tyle kasy za towary i usługi to znaczy, że cena wcale nie jest za wysoka i handlowiec taką utrzymuje. Nie kupuj, wystaw niską ocenę to może się właściciel zastanowi.
  • Odpowiedz