Wpis z mikrobloga

Sfinalizowalem dzisiaj zakup. Za tydzień dołączy do garażu, bo koniec ramadu i przez tydzień wszystko zamknięte. Hellcata z poprzedniego wpisu niestety, a właściwie stety nie sfinalizowalem, bo ktoś mnie wyprzedził o parę godzin z depozytem.
Wrzucałem już to Ferrari na chwile, ale usunąłem, żeby nie wyszło jak z hellcatem. No ale teraz już jest mój, a wpis z dodgem zostawiam, bo jak się trafi jakiś fajny redeye to też kupię.

PS. To będzie mój główny daily i właśnie dlatego lubię ten model, mimo, że to specjalna wersja chyba nawet one of one w tej konfiguracji kolorystycznej wnętrza.

#ferrari #pokazauto #motoryzacja #chwalesie
blinxdxb - Sfinalizowalem dzisiaj zakup. Za tydzień dołączy do garażu, bo koniec rama...

źródło: image_picker_AC148346-2196-42B8-B0CB-8D3B8DE8FA2F-78704-00000DDBB021EE5B

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 0
@kimikini Ferrari tak mają, lambo też :) Italian style. Ale powiem Ci, że tymi autami nie jeździ się po to, żeby patrzeć jak wyglądają w środku. Mam bmw x6m, nissana Patrola y62 i kilka innych, które w środku wyglądają zajebiscie, są mega szybkie ale żaden nie daje takiej przyjemności z jazdy jak Ferrari.
  • Odpowiedz
To będzie mój główny daily

Planuje zrobić 10kkm w 10 lat


@blinxdxb: 2,8 kilometra dziennie robić to nie wiem czy się opłaca silnik włączać

Kolor wnętrza obrzydliwy, niestety czerwony wygląda tandetnie w każdym aucie, rozumiem jakieś przeszycia czerwone ale cała kierownica i deska to za dużo

Gratki i zazdro, niech się nie psuje i zyskuje na wartości
  • Odpowiedz