Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mialem kiedyś stronkę, gdzie polecałem jakieś produkty z g2a. Po latach zalogowałem się na g2a i widzę, że mam do wypłaty prawie 1000 eur. Są metody płatności:
- przelew bankowy
- payoneer
- skrill
- bitcoin

Jest jakaś opcja, by w tej sytuacji uminąć US?

#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin #skrill #payoneer #us #skarbowka #urzadskarbowy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): MichauDelendaEst @Tytanowy_Lucjan W sumie tu wyszło 7 miesięcy, łączna kwota 14k zł. Tak że z darowizną problem przez kwotę. Tytuły przelewów były w formacie "przelew na telefon", bo wysyłała blikiem.

Co do opłacania rachunków przez lokatora, to pytałem kiedyś o to na wykopie to pisali, że nie muszą one być opłacane przez lokatora, a wystarczy, że w umowie się wpisze jaka część jest za rachunki, a jaka
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @MichauDelendaEst @Tytanowy_Lucjan W sumie tu wyszło 7 miesięcy, łączna kwota 14k zł. Tak że z darowizną problem przez kwotę. Tytuły przelewów były w formacie "przelew na telefon", bo wysyłała blikiem.

Co do opłacania rachunków przez lokatora, to pytałem kiedyś o to na wykopie to pisali, że nie muszą one być opłacane przez lokatora, a wystarczy, że w umowie się wpisze jaka część jest za rachunki, a jaka
  • Odpowiedz