Wpis z mikrobloga

Forda Mondeo mk4 lub Focusa mk2 fl - oba produkowane od 2007r. Zakładając średni wiek aut w polsce można przypuszczać, że zdjęcie pochodzi z lat 2014-2016.


@CentrykT800: zakładając średni wiek auta w Polsce to tego zdjęcia jeszcze nie zrobiono xD
@Ssslave: zawsze mnie zastanawia skąd się biorą tacy ludzie. Nawet zakładając że to zdjęcie jest z Polski, to trzeba być idiota albo agentem wpływu. Teraz oczekuje odpowiedzi do jakiej kategorii należysz. Podpowiedź agent bierze pieniądze.
@Major_K

Uderz w stół. xD

ArchDeluxe to nazwa kanapki z McDonald's, serwowanej na rynku amerykańskim. Stamtąd (z USA) również pochodzi upotocznienie "Delux", jego genezy nie będę tłumaczył. Jak widzisz na świecie istnieje wiele języków, Ty akurat pochwaliłeś się nieznajomością jednego obcego (choć to bardziej kwestia popkulturowa) i swego rodzimego (jak przypuszczam).

Zawsze trzeba Ci wszystko wyjaśniać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArchDelux Wow dziękuję za merytoryczną odpowiedź język polski dla mnie generalnie to język ojczysty natomiast od 20 lat mieszkam w krajach anglojęzycznych (kilka w stanach-Miami) Także i tak nieźle się nim posługuję. Poprostu nie lubię chamstwa a pan jesteś cham mnie obrażając gdy wyrażam moją opinię. A moja opinia jest taka a nie inna bo znam ludzi którzy wyszli z takiego właśnie bagna.