Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mekki: Widzisz ja też chorowałem na to auto zobaczyłem 6 w przedziale 25-40 i każde ciekło z silnika, zgnite progi, wydrapane środki, zaparowane lampy, kit. w końcu kupiłem 159 sw 2.4 automat i to jest to masz bagażnik normalny 4 osoby siedza tylko troche cieżkie bo 1750 w dowodzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mawid_Dotyka A nie, ja z pełną świadomością kupiłem z 3.2 do malowania. Mam w pełni zabezpieczoną,z sankami i zawiechą w proszku, z nowym lakierem i czerwonym środkiem. Po prostu ostatnio mnie tak #!$%@?ły pajęczyny jak je myłem, że myślałem o kupnie takich.:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mekki: Fajnie wygląda taka brera ale wydaje mi sie że na te włoskie auta najlepszy czas to 0-10 lat potem jak są za długow polsce to już tylko kit i drutpatent, zresztą mój mechanik jak robił przy tym aucie to mówi że jest okropne do naprawy tzn. wymiana paska alternatora/rozrząd/zdjecie lamp, linki recznego wszedzie ciasno, wiązki kruche, taka brera na pewno jest zrywniejsza bo z tego co patrzyłem to 2,4 waży
  • Odpowiedz
  • 0
@Mawid_Dotyka Ja sam sobie robię, mam gdzie, jak mi będzie ciasno to sobie najwyżej silnik wyjmę. I będzie tak stać wybebeszona do czasu aż mi się zechce to złożyć.:)
  • Odpowiedz