Wpis z mikrobloga

Głosuję od kilku lat a już jak stary lis się wycwaniłem i poszedłem akurat gdy na wiosce trwała msza. Wychodzę a tu kolejka jak skurczybyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) W temacie wyborów jestem dumny ze swojej wiochy, bo frekwencja jest za każdym razem jedna z większych w województwie (tak, dorwaliśmy i wóż strażacki i dotacje jak było rozdawnictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Dziś zapowiada się że będzie podobnie
#wybory
  • 6
  • Odpowiedz
jestem dumny ze swojej wiochy, bo frekwencja jest za każdym razem jedna z większych w województwie


@johnkashtan: To nie jest powód do dumy. Większość osób nie ma bladego pojęcia o polityce.
  • Odpowiedz
Większość osób nie ma bladego pojęcia o polityce.


@saviola7: #!$%@? takie, to są wybory samorządowe, w których wybiera się przede wszystkim ludzi do zarządzania tą wiochą, a nie do rozgrywania geopolitycznych szachów i wyznaczania kierunków strategicznych
  • Odpowiedz
  • 0
@saviola7: To nie ma znaczenia, żyjemy w demokratycznym kraju i niezależnie od tego, czy ludzie w twoim mniemaniu głosują rigczowo czy nie, należy się cieszyć że jednak korzystają ze swojego prawa. Do nie tak dawna było biadolenie że pół kraju wybiera polityków tej drugiej połowie która olewała temat, a na wyborach do PE czy samorządowych nawet mniej niż połowa głosowała
  • Odpowiedz
@edenmar Ale z drugiej strony ile osób głosuje na zasadzie, że może być ktokolwiek nawet pijak, ale ma logo tej partii, to na niego trzeba. A potem radny ma w dupie, ważne żeby wpadła kasa za sesję rady.
  • Odpowiedz