Wpis z mikrobloga

#samochody
#toyota
#motoryzacja

ciągle sie zastanawiam nad kolejnym autem dla rodzinki 2+1 , miał byc suv (żonie się podobają wysokie auta, mi w sumie też mimo ich pewnych wad) ale ze wzlędu na chorobę żony wsiadanie do takiego auta jest problematyczne a bedzie jeszcze bardziej w przyszłosci. Po przejrzeniu roznych opcji "niższysz" coraz bardziej skłaniam się do Toyoty Camry, wydaje i sie całkiem rozsądnym wyborem ze wględu na jej bardzo niską awaryjnosc, bardzo niskie (jak na taką fure spalanie), duzo miejsca w kabinie, nie szpeci tak wyglądem jak niektóre toyoty, w zasadzie jedyną (dla mnie wadą) jest niezbyt pojemny (na wysokość, nie na ogólną objętość) bagażnik.

https://youtu.be/oy0a6ZBPzFk?si=lGUhE7339bMpzhiY

co myślicie
AAAAAPsik - #samochody
#toyota
#motoryzacja

ciągle sie zastanawiam nad kolejnym aute...

źródło: camry_spalanie

Pobierz
  • 10
@AAAAAPsik: Nie psuje sie, mało pali (wbrew pozorom, jak na 2,5l 192km to naprawde 6-9l zależy jak i gdzie jeździsz), super wygodna, bardzo pojemny bagażnik. Te nowe mazdy już nie rdzewieją jak stare - ale jak to mówią, jak dbasz tak masz. Sam mam M6 i jestem bardzo zadowolony. Jedyny mankament imho to słabe wyciszenie - czasami wieje w niej jak w stodole.
@AAAAAPsik: Każde auto rdzewieje, mazdy od GH nie rdzewieją tak jak w opowieściach o np poprzedniej generacji, GG. Ale jak dbasz tak masz. Jedni mówią, że toyoty rdzewieją a ja miałem Avensis i nie rdzewiała. Miałem GH i zabezpieczyłem podwozie profilaktycznie, nie rdzewiała. Mam teraz GJ i też profilaktycznie zabezpieczyłem podwozie - nic nie rdzewieje.
@SuperBasshunters: mam tego swiadomosc, ale pamietaj ze ono jest mniej lub wiecej przekłamane w kazdym przypadku (w przypadku kazdej marki), chodzi bardziej o stosunek jednego auta do drugiego, realne spalanie bedzie pewnie oscylować z granicach 6-6,5