Wpis z mikrobloga

Tak, Białystok. Tak, obgryzłem.

W komentarzu bonus jak to srawciunio się wypowiada teraz o swoim zmarłym "przyjacielu". O człowieku, który mimo wszystkich swoich wad i ułomności wraz z drugą kryptydą pozwolił mu się dorobić sensownych pieniędzy z poziomu totalnego łachmyty. O człowieku, którego wydrukowane zdjęcia trzymał w swoim domu, nocował z nim po hotelach w jednym łóżku. A przede wszystkim o człowieku, którym manipulował, bawił się jego upośledzonymi uczuciami i prosił o hasło do bankowości internetowej a jego wizerunek wykorzystuje dla wyświetleń nawet blisko rok po śmierci. No tak, przecież mówiłeś, że będziesz im pomagał do końca życia swojego lub ich xD jak rozumiem ten pakt o pomocy obowiązuje nawet po zgonie bo przecież realnym beneficjentem jesteś ty i twój zakłamany pysk.
Ha tfu ci na ryjec śmieciu.

#kononowicz #patostreamy
Bigticket - Tak, Białystok. Tak, obgryzłem.

W komentarzu bonus jak to srawciunio się...

źródło: Screenshot_2024-04-07-12-38-33-481_com.facebook.katana-edit

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Bigticket Fajnie nazywa gościa dzięki któremu żyje na ponadprzeciętnym poziomie.

Nie zapominaj, że Centaur musiał dać zgodę na odddanie Majora w ręce nietypowego Dryblasa, który możliwe że poił Suchego prytą i rozpuszczalnikiem. Tego już jego mocno wyniszczony organizm nie wytrzymał.

Piotr WSW przy swym pseudośledztwie pierwsze co robił to zatajał udział Bielska w aferze sędziszowskiej.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: to akurat wiem, polecam kanał kononopedia us17
Wrzucane są stare wilmy, jednak eko śmieć zgłasza i może spadnąc z rowerka.
Cieszmy się kochać stare wilmy, tak szybko są usuwane
  • Odpowiedz
  • 2
@DonTadeo: jak w dolewanie rozpuszczalnika majorowi nie bardzo wierzę tak z resztą się zgodzę.

@gagarin_kosmonauta ona nie będzie czasu marnować na takie rzeczy, musi zwolnić czat dla swojej ulubionej jakże prymitywnej pacynki z wąsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ToSieTuszy: Kononopedia działa teraz w ruskim internecie, więc #!$%@? ktokolwiek będzie mógł tam zrobić.

Swoją drogą, brakuje tutaj jakiegoś idioty od "w internecie nic nie ginie". W Internecie wszystko ginie, a archiwa są szczególnie wrażliwe. I to nie tylko w kwestii Konona, ale też Tigera i całej reszty uniwersów.
  • Odpowiedz