Wpis z mikrobloga

Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? Mi się dopiero teraz przypomniało, że kiedyś coś takiego było i mama czasem mi kupowała do picia
Chociaż pamiętam że tamta co piłam była malinowa (najlepsze że to było tak dawno że ja myślałam że to sobie wymyśliłam i tego nie było )
Linnior88 - Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? Mi się dopiero...

źródło: IMG_20240407_190402

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • 1
@czlowiek_z_aspiracjami: to że żywotność z Niemiec lepsza i tańsza to fakt , mieszkam tu i jest mniej lipnego żarcia niż w Polsce a jak coś jest lipa to się to sprzedaje za totalne grosze że biedni nie mają problemu z głodem itp
  • Odpowiedz
Już jako pełnoletni człowiek przypomniałem sobie o tej herbatce, znalazłem w Lidlu chyba wtedy. #!$%@?łem cała (przez cały dzien) ... Kupiłem potem jeszcze kilka razy i zawsze kończyło się tak samo. Szczęśliwie, nie widziałem tego "gówna" już od lat, bo dobrze wiem jakby się to skończyło.
  • Odpowiedz
Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ?


@Linnior88: W Selgros są Celiko inne opakowanie :) od razu skład jest.

aż poczułem ta chemię z pudełka ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Hemingwayy: Nie wiem jak kiedyś, ale teraz skład:

cukier, glukoza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), ekstrakt herbaty czarnej 0,5%, miód w proszku 0,2%, witamina C, sok cytrynowy w proszku 0,1% (maltodekstryna,
DRESIARZZ - >Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? 

@Linnior88:...

źródło: Tea_Drink_Napoj_herbaciany_cytrynowy_Tea_Drink_300g_40179491_0_1000_1000

Pobierz
  • Odpowiedz
Składniki

cukier, glukoza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), zagęszczony sok z aronii, aromaty, koncentrat

herbatki owocowej (z suszu owoców: dzikiej róży, aronii, jabłka, czarnego bzu, żurawiny oraz kwiatów hibiskusa), cukier

palony, witamina C, zagęszczony sok malinowy 0,1%, ekstrakt z kwiatów lipy 0,03%


Składniki:

Cukier, dekstroza, zakwaszacz kwasek cytrynowy, ekstrakt z czarnej herbaty rozpuszczalny w zimnej wodzie (1,28%),

witamina C, sproszkowane owoce cytryny (maltodekstryna, koncentrat soku z cytryny), aromat.
  • Odpowiedz