Wpis z mikrobloga

Ta Nieuczesana i jej udawanie upośledzonej jest żenujące. Czułbym się jakbym ruchał kogoś z downem


@SuperTimor435: i do tego streamowala kiedys z lustrem za sobą i na klękosiadzie wypinając dupe do lustra więc zaliczyłbym ją do tępych atencjuszek a nie szarych myszek
  • Odpowiedz
@MenelicA: co? Toć Kasix jest taka sama. Wrzuca tylko te korzystnie wyglądające foty. Jest porobiona. W rzeczywistości to macie ją na Zgrzycie. Typowa doinwestowania influ, a nie szara myszka XD
  • Odpowiedz
@MenelicA: Ja rozumiem oglądać walki meneli i ćpunów w klatkach, patostreamy czy jakieś #!$%@? programy telewizyjne. Dostarcza to rozrywki.

Ale oglądanie kogoś, kto ogląda inne rzeczy i komentuje je każe zadać mi pytanie - kim jest ta osoba, jakie ona ma atuty które upoważniają ją do prowadzenia kariery opiniotwórcy?

Po spędzeniu 5 minut w jej towarzystwie wiem jedno - niejeden zdechły borsuk mógłby jej o życiu wiele nauczyć.
emerytowany_emeryt - @MenelicA: Ja rozumiem oglądać walki meneli i ćpunów w klatkach,...

źródło: obraz_2024-04-08_041748728

Pobierz
  • Odpowiedz
kim jest ta osoba, jakie ona ma atuty które upoważniają ją do prowadzenia kariery opiniotwórcy?


@emerytowany_emeryt: a to żeby mieć opinie to trzeba mieć jakieś atuty?
"Upoważnienie" do posiadania opinii...
A tego upoważnienia to udzielasz ty czy jakiś urząd?
  • Odpowiedz