Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: no właśnie nie, też myślałem że applewatche kosztują więcej.
Dobre sportowe Garminy kosztują po 3 koła, a wersje basic po 1-1,5 koła.
Także to jest przyjebka absolutnie o nic xD. Chyba że wszyscy mają śmigać z Xiaomi Mi Bandami za 300 zł
  • Odpowiedz
@badreligion66: SE2 za 2k XD, jego risercz jest na poziomie ziemkewicza. Ten model używany chodzi 600-900zł. Oni jadą już po tak #!$%@? propagandzie, że łykać to będą tylko emeryci.
BTW jakby ten zegarek miał pokazywać jakieś bogactwo, przecież ona też nie zarabia 2k miesięcznie.
Szkoda, że mineciarz mnie zablokował na TT chętnie bym coś podobnego odpisał
  • Odpowiedz
@regent21: zegarek za 2 koła, torebka za 5, a przeciętni polacy, jej wyborcy mieszkać gdzie nie mają, jej pracownicy, nauczyciele znacznie mniej w miesiąc zarabiają. To jak splunięcie im w twarz, strasznie tak się afiszować ze swoim bogactwem w takiej sytuacji, do tego będąc jeszcze w rządzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@badreligion66: nie no bez przesady, jedno zero więcej i może można by się zastanawiać, ale z drugiej strony jak ktoś jest zawodowym politykiem od lat co kilkanaście koła co miesiąc co najmniej zgarnia, to czemu miałby sobie i za 20k zegarka nie kupić?
Czepianie się, zeby się czepiać, ciekawe czy tak Dobski rzetelnie też śledzi dlaczego np. od lat Kaczyński, czy Macierewicz w oświadczeniach majątkowych podają jakieś śmieszne majątki, gdzie ludzie
  • Odpowiedz
@badreligion66: jeśli te ameby tylko takie rzeczy potrafią znaleźć, to znaczy, że jest bardzo dobrze. Co oni by chcieli, żeby ktoś na jej stanowisku chodził na boso, w worku po kartoflach i wyglądał jak człowiek w kryzysie bezdomności?
  • Odpowiedz
@badreligion66: kurła i to są afery zegarki Nowaka i Nowackiej - przypadeg że podobne nazwisko? Nie sądzę - to wszystko wina Tuska. A PiS dobry, PiS najlepszy, kto by się przejmował miliardami wyprowadzonymi na lewo z budżetu prosto na pisowskie konta, no kto
  • Odpowiedz
@Jcdx: a to nawet nie jest jakieś bogactwo, tylko zwykłe gadżety charakterystyczne dla konsumentów z klasy średniej. Zresztą nawet w zasięgu biedniejszych, którzy po prostu odłożyli kasę, albo wzięli na raty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz