Wpis z mikrobloga

@aki_ pomijając toksyczność komentarza, który komentujesz. Zasadniczo typ ma rację. Polecam zrobić eksperyment społeczny jak z Klaudiuszem, przekonasz się ilu masz ludzi łasych na kawał "gołej dpy" lub innych ludzi, którzy łapią się na podobne kwestie. Większość ludzi taka jest, oni przynajmniej głośno o tym (pokazując jednocześnie swoją toksyczność) mówią. Dlatego stoicyzm.
  • Odpowiedz
@krepak: Niestety z samobójstwami jest ten problem że jeśli chcesz się leczyć to na 1 drodze stoi ci rodzina która musi to zaakceptować, a większość rodziców jest jeszcze chowana systemem poprzednich czasów gdzie byli "czubki" do tego dochodzi drugi punkt według mnie ważniejszy czyli kasa.

Umówmy się każdy kto chodzi do publicznych poradni wie jak często się na niego gapią bo masz na przykład poradnie uzależnień i poradnie chirurgiczną obok siebie.
  • Odpowiedz
@malinq: gówno prawda - znalezisko o wudwaka ma w tej chwili ponad 1700 wykopów. Ignis, która od wielu miesięcy dawała wpisy o chorobie, była znana i nietoksyczna, przez co miała dużą rozpoznawalność i grono osób kibicujących versus wudwaka, który po prostu spamował znaleziskami i był uznawany za bota po prostu przestał się odzywać.

Trzeba być zacietrzewionym, bezmózgim mizoginem, żeby zwalić różnicę w rozgłosie na "posiadanie cipy".
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac jeden z najpopularniejszych użytkowników na portalu vs. dziewczyna którą większość kojarzyła z tego, że była śmiertelnie chora

Poza tym ja nigdzie nie mówiłem nic o rozgłosie, tylko o tym, ze kobiecie z depresja pomoże więcej chętnych niż facetowi. Ale najprościej wszystko #!$%@? na patriarchat i toksyczna męskość, bo przecież kobiety za nic nie są odpowiedzialne.

A twoje wyzwiska w moja stronę świadczą tylko i wyłącznie o twoim poziomie i o tym
  • Odpowiedz
@Goronco: #!$%@? mać XD nie przez żadną cipe tylko przez to ze sprawa nie została wcześniej nagłośniona. Iga dzieliła się postępami choroby na bieżąco i jej mama podała informacje publicznie na jej oficjalnym profilu. Do śmierci wudwaka niestety trzeba było dojść więc zajęło to więcej czasu. Robienie z tego kwesti MY vs ONI jest tak obrzydliwe ze to #!$%@? szok. Masakra bo zapewne wszyscy go kojarzyliśmy i niech spoczywa w pokoju.
  • Odpowiedz
  • 0
@krepak: ja pierdzielę. Własnie sprawdziłem, że o tej porze co on to dodawał to nie spałem i może nawet byłem na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziwi trochę mnie, że śmierć @WuDwaKa


@krepak: Wszystko zależy od tego kto i kiedy wrzuci dany wpis. Jakbym ja to dodał to samo co ty to pewnie skończyłoby się na kilku plusach,
  • Odpowiedz
nieee, on nie czelendżował ze mną, w ogóle nie wchodziliśmy w interakcje w sumie.


@TavarishPiesov: no kurde wydaje mi się że pamiętam jak u Winsomegirl wrzucaliscie bebzony - no w sumie nie jako challenge tylko jako po prostu odpowiedź na wpis. Może to było na zmianę i nigdy nie spotkaliscie się w jednym wpisie xD
  • Odpowiedz