Wpis z mikrobloga

@aki_: jakoś jak zmarła typiara która i tak nie miała przed sobą przyszłości innej niż ból i przedwczesna śmierć to wykopków obeszło to znacznie bardziej niż jak strzelił samobója gość który od paru lat dawał znać że nie wszystko u niego w porządku
więc tak, #!$%@? robi różnicę
  • Odpowiedz
Dziwi trochę mnie, że śmierć @WuDwaKa przeszła bez większego echa. Wydawało mi się, że sporo starszych wykopków powinno go kojarzyć.


@krepak: Nie bardzo rozumiem dlaczego śmierć randomowego wykopka (nawet bordo) miałaby kogokolwiek obchodzić? To jest portal z gówno wrzutkami i śmiesznymi obrazkami, spodziewasz się tu jakiegoś poczucia przynależności do jakiejś grypy społecznej skupionej wokół portalu? Ludzie przychodzą i odchodzą i mało kogo obchodzi kto te znaleziska wrzuca, myślisz że ktoś traktuje
  • Odpowiedz
twoje wyzwiska w moja stronę świadczą tylko i wyłącznie o twoim poziomie i o tym ile błędów w wychowaniu popełnili twoi rodzice


@malinq: wtf?! Nie pisałem nawet personalnie do Ciebie, odniosłem się do gloszących tezę "nikt nie pamięta o nim bo nie ma cipy". Jeśli tak nie uważasz to nie masz powodu czuć się urażony.

Ty odpowiedziałeś na tamten komentarz, więc do tego się odniosłem.
  • Odpowiedz
@krepak: ehh, szkoda, fakt miałem go za spamera, któremu tylko wynik w głowie ale że do tego się posunie to nie bylem w stanie sobie tego wyobrazić

mama nadzieje że mu w innym świecie jest lepiej
  • Odpowiedz
A teraz zapowiedziane samobojstwo i potwierdzenie przez innych Mirków i cisza jakby się nic nie stało.


@darosoldier: Bo Mirków którzy o tym wiedzieli było razem z Tobą mniej niż 10 i żaden z nich nie napisał o tym oddzielnego wpisu.
  • Odpowiedz