Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #takaprawda #afera
Największym skandalem i serio gotowym materiałem na przyszłą komisję śledczą jest fakt nie wprowadzenia limitów cen za metr MAJĄC PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ JAK ZACHOWAŁY SIĘ CENY PRZY BK2% to są naprawdę obrzydliwi ludzie na smyczy deweloperki, w kolejnych wyborach prędzej ręka mi odpadnie niż zagłosuję na partię która się do tego przyczyniła. Pamiętajcie kto młodym ludziom zgotował ten los.
  • 19
  • Odpowiedz
dokładnie tak, przy programie MDM był lmity i nie #!$%@?ło cen, a nawet gdzieniegdzie spadły.


@krzysssi33k: bo deweloper musiał z marży zejść aby sprzedać kwadrat w cenie. Jeżeli chciałeś sprzedać nieruchomość na dotację to sprzedawałeś w limicie a jak nie to szukałeś ludzi na rynku. Dlatego jak wchodził ten program to nie było za bardzo mieszkań a później już się same pokazywały.
  • Odpowiedz
@Czekolatka: Doskonale wiedziałem na co głosuję, ale liczyłem że to tylko kłamstwo wyborcze, tak jak z podniesieniem progu dochodu wolnego od podatku, niższą składką zdrowotną, podniesieniem drugiego progu, itp. Niestety okazało się, że się myliłem i złodzieje z KO siedzą w kieszeni deweloperów jeszcze głębiej niż PiS.
  • Odpowiedz
@Czekolatka: Po prostu PO zawsze obiecywało mnóstwo ale nigdy nie wprowadzali tego co było w programie, PIS za to niestety jak coś obiecywał to zawsze to wprowadzał.
  • Odpowiedz
@acpiorundc przecież cena była sztucznie zbijana do ceny łapiącej sie na mdm, a reszta była przerzucana na miejsce garażowe, które trzeba było opłacić GOTÓWKĄ :(
  • Odpowiedz
@niewiemjakiwybrac: #!$%@? będą pamiętać, bo u nas 90% głąbów głosuje na "pozorną" antypartię względem tej której najbardziej nie lubią, a finalnie okazuje się że jest porównywalny chlew tylko minimalnie wagi w poszczególnych dziedzinach się pozmieniały.
  • Odpowiedz
mądry polak po szkodzie xD nie ty pierwszy nie ostatni, tu się nic nie zmieni


@JanuszMirekAndrzej: na słynnych 100 konkretów Tuska zrealizowano kilka całościowo i kilka częściowo, powiedzmy że 15% max. Dlatego uważam że ta logika była słuszna w momencie wyborów parlamentarnych.

Tylko AWRUK MAĆ musieli oczywiście zrealizować ten najgorszy postulat i ukraść 20+ miliardów złotych bezpośrednio z budżetu i pewnie drugie tyle pośrednio z powodu wzrostu cen.
  • Odpowiedz