Wpis z mikrobloga

#agd #elektrosmieci #suszarka #pralka #dom #elektronika

Mirki, szukam suszarki bębnowej z możliwością podłączenia do odpływu. Najlepiej jakby zmieściło się w 3-4 tysiakach. Pojemność pralki którą posiadam to 8kg. Interesuje mnie jedynie by dobrze działała i nie zepsuła się dzień po zakończeniu gwarancji, tak więc nie musi mieć wifi, być obklejona ledami dla graczy i posiadać miliona zbędnych bajerów.
Co polecacie, czego używacie?
  • 4
  • Odpowiedz
@okienko1234: za 3-4k suszarka to już będziesz mieć z wysokiej półki, ja parę miesięcy temu kupiłem Siemensa z serii IQ700, za 3500 z samoczyszczeniem, co prawda dopiero parę użyć, bo nam się przeprowadzka konkretnie obsunęła, ale mogę polecić, cicho pracuje, bajerów ma, ale nie korzystam.

2 rzeczy, na które teraz bym zwrócił większą uwagę:

1. podłączenie do odpływu - u mnie był z tym problem, bo o ile producent dodaje rurę
  • Odpowiedz
@kilobajt: xD ja #!$%@?, chłop w leroyu ze 20 minut latał ze mną po sklepie, szukał, modził i odesłał mnie z kwitkiem, tak sam typ w hydraulicznym xD na dodatek zaczęło się od tego że majstry od łazienki mi zrobili dwa osobne przyłącza na pralkę i suszarkę i zamontowali to samo, które pasowało tylko na pralkę xD

Dzięki Miras, w takim razie jeden problem odchodzi xD
  • Odpowiedz