Wpis z mikrobloga

#modameska #streetwear #buty
mordy mam okazje kupić nowe ultraboosty 22 jednak całe białe
bardzo się brudzą? chce używać jako buty takie codzienne/sportowe bo troche też biegam-nie będą do wywalenia po miesiacu? miałem pureboosty i po pół roku boost był cały brudny nie do umycia, jakby przesiąkł brud
  • 7
  • 0
@Saddam_Husajn: kurcze mam jakiś z ccc :D jutro psikne na jakieś stare bambosze i zobacze co to warte..
najbardziej się obawiam że zaraz biały materiał bedzie zielony od trawy i będę wyglądał niechlujnie ;D
jednak taki steal (250zł za ultrabosty 22 nowe) wart chyba zaryzykowania
Dla mnie to abstrakcja ze ktos wydaje powyzej pol kafla za buty a nie uzywa przed pierwszym uzycie impregnatu oraz po kazdym czyszczeniu. Ja nawet robocze buty za 100zl impregnuje.


@Saddam_Husajn: Prawda, aczkolwiek tutaj trzeba pamiętać jak wygląda wciąż kultura posiadania butów w naszym kraju i ogólnie streetwearu samego chociaż to na szczęście zmienia się już powoli nad czym pewna część ubolewa, bo kończy się czas maślaków co przekręcali innych bo
@Szyminho: Mam i polecam. Chyba moje ulubione buty. Kolor biały najlepszy. Ja je do pralki wrzuciłem raz. Niedługo planuje ponownie. Brudzą się ale jak chodzisz tylko na spacer w słońce, to jest git. Ja na siłkę w nich chodziłem i się prawie nie brudziły. Podeszwa ma przezroczysty bieżnik i żółknięcie ale tego zbytnio nie widać. Bo większość podeszwy do boost.