Wpis z mikrobloga

Generalnie uważam, że Tusk powinien zrobić teraz to co PiS. Olać rolników zamiast traktować ich jak dzieci specjalnej troski, olać wsie, skupić się na miastach i miasteczkach. Całkowicie olać wschód i zajmować się w pełni zachodem i centralną Polską. Jest wystarczająco dużo roboty na Mazowszu czy w Łódzkim, żeby jeszcze zajmować się przekonywaniem ludzi na Podkarpaciu, co i tak nigdy się nie uda.

Skuteczna polaryzacja i dopieszczenie swoich wyborców i wahających się. Te wybory pokazały jak żadne inne, że najważniejsza jest mobilizacja

#wybory #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
@Gours: niby tak, ale KO to nie jest partia zemsty, by mścić się na grupach, czy na lokalizacjach, które na nich nie głosowali.
Na ile się da, na tyle powinni pomagać nawet tym nieprzychylnym sobie grupom.

Ja jestem za tym, żeby rolasów wiplerowac az miło, ale ja nie jestem odpowiedzialny za nasze państwo. I jest to moja opinia.
Jednak wśród 'uśmiechniętych polaków' jest więcej empatycznych ludzi niż wsród wściekłego prawactwa i
  • Odpowiedz
@Gours: 100% racji, te wybory pokazały, że 30% betonu pisowskiego ma w dupie ich afery, nepotyzm, złodziejstwo i skrajną obłudę. Z jednej strony to smutne, z drugiej... każda partia chciałaby tak licznych i oddanych akolitów, którzy - pomimo wszystkiego - i tak na nich zagłosują.
  • Odpowiedz
@Gours: Ja to bym w sumie chętnie obejrzał taki materiał w stylu reżimowego TVPiS przedstawiający rolników jako wrogów narodu, z paskami i ze wszystkim. Grający na najniższych ludzkich emocjach, #!$%@?ący się dosłownie do wszystkiego.

Rolnicze protesty podsycane przez polityków opozycji po raz kolejny blokują ulice polskich miast, utrudniając ruch i uniemożliwiając mieszkańcom dojazd do pracy. Rolnicy domagają się ochrony swoich lukratywnych biznesów, zastawiając drogi najdroższymi i najnowocześniejszymi maszynami rolniczymi kupionymi za
  • Odpowiedz