Wpis z mikrobloga

Rozbiłem dzisiaj wyświetlacz w nowiutkim telefonie ()

Na necie w niego walili młotkiem (w ekran bez dodatkowej ochrony) więc stwierdziłem, że nie będę czekał na dodatkowe szkiełko (zamówiłem w łikend do tego telefonu akcesoriów za >400 zł) ale to i tak pewnie by nie pomogło bo telefon walnął o kamień kantem i akurat w zablone miejsce ekranu.

Dotyk działa, aparat robi dalej foty bez problemu ale szybka pęknięta i ekran szaleje migota i jest w miejscu uderzenia "wylany" (czarna plama pod pająkiem).

ile może kosztować wymiana takiego ekranu w serwisie i gdzie ewentualnie go wysłać do naprawy?

Telefon to Motorola edge 40 neo.

#motorola #pytanie #seris #gsm
  • 3
@NieWiemWiecSieWypowiem przykro mi ziom, dlatego unikam zakrzywionych ekranów

nie znam kwoty ale obstawiam że wymiana będzie droga, choćby dlatego często takie fony lecą na sprzedaż na olx, bo się nie opłaca naprawiać
@wyjek: masz rację - teraz to poczułem. Stary Samsung upadał mi multum razy na ziemię i nawet pęknięcia nie miałem przez 6 lat a ten po 4 dniach od zakupu upadł z metra na chodnik i taki efekt (,) ale liczę na kwotę ~600 zeta i do tylu jestem w stanie przeboleć bo telefon dostałem nowiutki za 1/3 ceny w sklepie normalnie więc daję mu "szansę".