Wpis z mikrobloga

@Michalek_z_wawelu: Robiłem kiedyś ankietę na ten temat na Mirko, była nawet niemała dyskusja, nie udało mi się wyciągnąć żadnych wniosków czy znaleźć reguły. Nie ma znaczenia wiek, czy płeć, z jakiegoś powodu człowiek w pewnym momencie życia nieświadomie podejmuje decyzję w jaki sposób będzie wycierał tyłek i tak już robi przez resztę życia xD
  • Odpowiedz
@Michalek_z_wawelu ja mialem taki kibel z pułeczką. Generalnie mowi sie ze spoko sprawa bo mozna raz na jakis czas skontrolowac czy nie ma krwii w stolcu albo pasozytow. Ale zdarzalo sie ze jak polecial wiekszy kaszalot to na siedząco mozna bylo omylkowo dotknac go palcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Michalek_z_wawelu

Dobra widzę że zdania expretow są podzielone to jak już będę próbować to mam sie podcierac od kakaowego oka w stronę jaj czy od jaj w górę


@Michalek_z_wawelu Zabawne jest to, że tutaj też istnieją dwie szkoły. I również żadna z nich nie zdaje sobie sprawy z tej drugiej. Jednak z mojego wywiadu wychodzi jakaś proporcja 4:1 dla wycierania się od tyłu
  • Odpowiedz
Za każdym razem przy okazji tej dyskusji nie mogę się nadziwić, że mycie dupy po każdym sraniu nie jest normą. Ja bym nie mógł skończyć tylko na podcieraniu, psychicznie bym nie wytrzymał.


@Rnck: Zdarza się że sram w publicznych toaletach (stacje benzynowe, galerie handlowe, restauracje, itp). Nigdy tam nie widziałem bidetu. Jak mam po takim sraniu umyć dupę? Mam wyjść z kabiny i umyć nad umywalką?
  • Odpowiedz
  • 0
@wolbiend To sytuacja awaryjna, w takich momentach nawilżone Chusteczki są w miarę okej substytutem. Chociaż mi się raz zdarzyło srać na trasie, to potem na następnej stacji myłem dupę pod prysznicem dla tirówców
  • Odpowiedz
@Michalek_z_wawelu: jak w końcu odkryłem że można na siedząco to nie ma powrotu, nie spina ci się tak dupa tak jak kiedy stoisz przez co gówno ci się tam nie rozsmarowuje o pośladki, dużo czyściej i dużo mniej papieru schodzi, jak masz jakiś dobry 3 warstwowy to wystarczą 2 listki zużyć do podtarcia, a jak na stojąco to pamiętam najebywałem tego w #!$%@?
  • Odpowiedz