Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: zgoda lub jej brak niczego nie dowodzą, ponieważ wola odnośnie publikacji mogła być wyrażona pod wpływem emocji. W domu mogły przemyśleć i zmienić zdanie Jeżeli po czasie żadna nie wystąpiła z pozwem cywilnym to znaczy, że się zgodziły i nie było molestowania. Minelo 10 lat, to bardzo dużo czasu na przemyślenie czy ta sytuacja byla ok czy nie. W 10 lat tez można uzbierać parę stówek na pozew, z kogo
@BombaskaEskadraLotnicza: było mnóstwo czasu na reakcję, wszyscy o tym wiedzieli i mimo wszystko nikt nie zgłaszał pretensji, dlatego sprawa jest zamknięta. Miałam podobną sytuację, wiem jak to jest i wiem też, że jezeli nie zareaguje się na bieżąco, to po dłuższym czasie nie ma co pajacować i się ośmieszać z pretensjami, szczególnie gdy coś wydarzyło się parę lat temu i nikt z sytuacji nigdy nie robił tajemnicy
@BombaskaEskadraLotnicza: nie podobało i zakomunikowałam to natychmiast i nie planuję napuszczac białorycerzyków za 10 lat na macającego. Widzę, że tobie się najbardziej nie podoba, bo masz w tym swój własny interes, zeby przysrać siędo innego faceta, a nie liczy się dobro molestowanej dziewczyny. Tak samo w pandorze było, #!$%@? tam z 14 z którymi zboki chciały się ostro zabawiać - ważne aby pedofile mocno trzymały się koryta i obwiniali wszystkich naokoło