Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dermatolożka stwierdziła, że izotek może usunąć blizny i przebarwienia jakie mam na skórze po trądziku (głównie ręce / plecy). Zrobiwszy research w internecie nie znalazłem potwierdzenia takiej tezy. Czy zatem mnie oszukuje? Jeszcze nie zdecydowałem się na izotek, mój trądzik nie jest jakiś mocny (chociaż mam 26 lat więc raczej dziwne że występuje w ogóle). Jedyne co mnie martwi to liczne ślady po trądziku przez które jestem we wspomnianych miejscach cały w czerwonawych/różowych/brązowych plamkach. Może to zadanie dla medycyny estetycznej? Niestety mam straszne parcie na rozdrapywanie różnych ran co jest przyczyną aktualnego stanu :|. Patrząc na możliwe efekty uboczne to raczej wolałbym się w izotek nie bawić.

#dermatologia #dermatolog #tradzik #izotek #medycyna #skora #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #medycynaestetyczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przebarwień trocję zniknęło, no bo nic nowego nie wyskakuje, ale na zanik blizn bym nie liczył. Tak czy siak i tak blizn chyba nie pozbędziesz się mając trądzik, więc najpierw tym trzeba się zająć, a izo jest najskuteczniejsze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim na blizny z tego co wiem laser jest dobry, ale go można tylko używać, gdy ma się wyleczony trądzik, więc jak go jeszcze masz to nie bałbym się Izoteku o ile jesteś zdrowy. Ja miałem kurację i jest duża poprawa a efektów ubocznych nie było
  • Odpowiedz