Wpis z mikrobloga

Mam problem z #laptop
Problem chyba zaczął się w momencie podłączenia laptopa pod telewizor ale pewności to ja nie mam.
Otóż, bardzo często dzieje się tak, że mogę myszą na coś najechać i np. przycisk zamknięcia okna reaguje na najechanie myszą ale jak kliknę, to te okno gubi focus i nic się nie dzieje... Muszę wtedy zrobić "alt-tab" żeby znów złapać focus okna ale i tak nie mogę go zamknąć bo gdzie nie kliknę to te okno znów gubi focus xd
Tak samo jest z innymi elementami na ekranie - np. przyciski na pasku zadań normalnie reagują na najechanie myszą ale jak kliknę to nic się nie dzieje.
Wygląda mi to jakby "nad pulpitem" oraz wszystkimi oknami była jakaś ściana (tzn. program), który pochłania kliknięcia ale co to może być? Mam NVIDIA Experience ale nakładka z tego programu też nie przechwytuje kliknięć.

Laptop to HP Victus 15
CPU: Ryzen 5 5600h
GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050M
OS: #windows11

#komputery
#informatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Rasteris zrobiłem tak jak napisałeś i aktualnie działa, ale teraz śmieszna sytuacja.
Bo mam drugiego laptopa, w którym tworzę modele 3D (po prostu laptop o którym pisałem wyżej jest nowy i został on kupiony do tworzenia w Unity 3D) i jedyne co zrobiłem to podłączyłem pod niego tą samą myszkę co w laptopie opisanym w pierwszym poście i jest ten sam problem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Odłączenie myszki
  • Odpowiedz