Wpis z mikrobloga

#auto #samochody
Hej,
Odbieram jakoś w ciągu tygodnia nowego formentora i z racji, że to będzie moje pierwsze nowe auto w życiu jestem trochę zielony. Zastanawiałem się nad zabezpieczeniem lakieru. Warto to rozważyć? Jeśli chodzi o samo zabezpieczenie to myślałem o ceramice. Poza tym o czym warto pomyśleć przy nowym samochodzie?
Z góry dzięki za pomoc :)
  • 5
@incvrnation zrób folie na front i ceramikę na resztę. Koszt +\- 7k W zależności od detailera i ceramiki jaką wybierzesz. Osobiście polecam zabezpieczyć też folią ranty drzwi, progi, wsad przy bagażniku i piano black na zewnątrz auta bo po roku wyglądają jak qpa.
Generalnie zrób to jak najszybciej bo będzie najmniej poprawek lakierniczych do zrobienia. Ja się dogadałem z detailerem i odebrał moje auto z salonu lawetą.
@incvrnation: wez pakiet folia ppf na zderzak maska lusterka lampy + cermaika 3letnia na auto. (Cena zalezy od miejsca 5-7k). Po pierwszej rysie przestaniesz sie #!$%@? na cokolwiek juz ale z tym pakietem minimalizujesz najczestsze odpryski plus auto bedzie lepiej wygladac
@incvrnation: ja już 3 4-letnie leasingi przerobiłem, nigdy niczego nie stosowałem oprócz mycia a i tak auta się normalnie sprzedawały. To wyrzucanie pieniędzy. Cupra to też żadna super marka, żeby w to inwestować.