Wpis z mikrobloga

tusk powiedzial że dzisiaj (czyli w chwili wypowiadania tych słów), a nie że w 2024 roku będzie po tyle benzyna


@paul772: A co się zmieniło że teraz jest to niemożliwe?

Poza tym tu sie rozchodzi o to że "To nie jest decyzja premiera", Skoro nie, to co #!$%@? że wtedy dalby rade to zrobic?
  • Odpowiedz
@michal0110: Chcesz zobaczyć po ile wtedy była baryłka i dolar? Proszę bardzo:
Obecnie $86, 22 stycznia 2023 $79 (nie ma tam wartości z 24 stycznia, ale pewnie była podobna)
Brent na tej samej stronie obecnie $90, 22 stycznia 2023 $86

Czyli mniej niż 10% wzrostu WTI i mniej niż 5% wzrostu Brent licząc w dolarach, ale 1 USD jest warty obecnie 3.91 zł a pod koniec stycznia '23 4.30 zł.
W
  • Odpowiedz
A co się zmieniło że teraz jest to niemożliwe?


Poza tym tu sie rozchodzi o to że "To nie jest decyzja premiera", Skoro nie, to co #!$%@? że wtedy dalby rade to zrobic?


@secs: ja nie wiem co się zmieniło bo mnie to nie obchodzi, to jest obowiązek tego co ma jakieś zarzuty by coś odpowiednio uzasadnić.

A jaki był kontekst tej drugiej wypowiedzi? Bo jest pocięte. Chodzi mu ceny benzyny
  • Odpowiedz
Premier nie ma na to wpływu


@paul772: Jeszcze rok temu miał! Jego słowa!

za to ma jakiś wpływ na prezesa Orlenu, żeby nie sterował ręcznie marżą i o to pewnie chodzilo w pierwszym wideo


@paul772: No to dlaczego dalej sterują? xD Bo marże dalej są kilkukrotnie większe od tego co było przed Obajtkiem.
  • Odpowiedz
@secs: nie wiem, ucinam ta dyskusje, nie jestem 18 letnim kucem co wyrabia sobie zdanie na podstawie krótkiego pociętego filmiku. Jak mi podasz źródła obu filmików to możemy pogadać
  • Odpowiedz
Jak mi podasz źródła obu filmików to możemy pogadać


@paul772:

Źródła:

1. Donald tusk - w opozycji.
2. Donald tusk - przy korytku.

Za poprzednich rządów "kniazia donka" lubiłem wchodzić an wykop i czytać komentarze pod artykułami, gdzie wytykają mu różne rzeczy.
Gdy już nie było czego bronić, to nawet jego fanatycy milczeli, o ile mieli olej w głowie. Głos zabierały jedynie osoby o dość miałkim rozumku. Zapomniałem, ile uciechy to
  • Odpowiedz
to nie są źródła.


@paul772:

Dziękuję, że mnie o tym poinformowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrozumiałbyś więcej, gdybyś połączył ten żarcik z tym, co jest napisane pod nim.
  • Odpowiedz