Wpis z mikrobloga

Nie byłabym z tatusiem mającym już guwniaka choćby był 10/10 albo ostatnim facetem na ziemi. Dlaczego? Kilka z brzegu powodów:
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
- wieczne wtrącanie się byłej w nasze życie
- rozwalanie planów wakacyjnych/weekendowych bo guwniak ma katarek
- koniec ze spaniem do południa i leniwym seksem przez pół dnia w weekend, bo pewnie co drugi weekend guwniak by u nas był
- konieczność wspólnych wakacji na których ja też bym musiała guwniaka znosić i pilnować
- ciągłe infekcje, bo guwniak by przynosił z przedszkola/szkoły jakiejś syfy, zarażał tatusia, a tatuś mnie
- brak spontanicznych wypadów do restauracji o 20 czy na miasto po 22, bo guwniak jest akurat u nas i już musi spać
- darcie mordy, tupanie, płacze i tak dalej zamiast świętego spokoju
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.
- facet zachwyca się guwniakiem i męczy opowieściami jaki to nie jest cudowny ten jego syn/córka, a ja musiałabym słuchać, chociaż gówno by mnie obchodził bachor obcej baby.

A to tylko czubek góry lodowej.

Ciekawa jestem zdania innych #rozowepaski

#popularnaopinia #dzieci #beka #niepopularnaopinia
  • 263
  • Odpowiedz
@taka_sobie_ Aż to odkopałam jak znalazłam to na mistrzowie.org i nawet się zalogowałam by dodać komentarz XD
Mój poprzedni związek trwał blisko 6 i pół roku i był niewypałem - na szczęście bez ślubu. Po kilku miesiącach po rozstaniu, końcem lutego poznałam świetnego faceta. Już pominę szczegóły, ale ma dwójkę dzieci z poprzedniej relacji, swoją drogą toksycznej i wyniszczającej. Dzieci są z matką, ale jemu przypada też czas z nimi, np teraz
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: nie ma znaczenia ta cała otoczka tego, kto nie chce drugiej połówki damskiej z dzieckiem, czy męskiej z dzieckiem. Tutaj ewidentnie chodzi o to jak bardzo nie lubisz dzieci. Samo słowo "bachor" jak dla mnie powinno być zbanowane jak cWord/nWord tym bardziej, że słowo "bachor" jest ewidentnie nacechowane negatywnie. Następnym razem poprostu napisz "nie lubię dzieci". Mam nadzieję, że ta cała frustracja kiedyś Ci minie. Miłego dnia
  • Odpowiedz