Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Prawde mowiac nie spodziewalem sie, ze koalicja tez ma takie bojowki na wykopie jak pis i konfa


@makamele ale pijesz do mnie z tymi bojówkami? Chyba wprost napisałem co myślę o obecnym rządzie i jak tylko pojawi się alternatywa to zagłosuje na nią. Gdzie ty tu widzisz jakiś fanatyzm jednej partii?
  • 1
@robert_blaszczykowski: Co 150mld CPK? Rocznie? Przecież koszt budowy podzielony jest na wiele lat. Podobnie jak koszt bk0%, który sumarycznie jak najbardziej wyniesie ponad 20mld. Dodajmy do tego bk2%, które z 15mld też będzie kosztować. Dodatkowo te 150mld to kwota która zawiera w sobie rzeczy takie jak poszerzenie A2 czy KDP Warszawa-Wroclaw, czyli rzeczy które i tak powinny być procedowane nawet bez lotniska. Manipulujesz jak rasowy pisowiec
  • 0
@robert_blaszczykowski: wpisujesz sie w schemat dzialania bojowek koalicji (ewentualnie deweloperow ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Czyli wyzywanie ludzi od wyborcow pisu i konfy

Moze ty nie jestes bojowkarzem, ale wysralo duzo teraz takich postow xd
Co 150mld CPK? Rocznie? Przecież koszt budowy podzielony jest na wiele lat.


@Anien: napisałem że BK 1mld rocznie, CPK 150 mld w całości, nie rocznie (ale faktycznie zabrakło tego w całości, nie mogę już edytować). To chyba jest różnica między wcześniejszą memową wersją 22mld na bk0 i 30 mld na cpk prawda?