Wpis z mikrobloga

#yanek #korsir #odyn #zwrotnaskarb

Jak to jest z tymi wszystkimi bohaterami i ich busami? Oni wszyscy mają je zarejestrowani jako samochody ciężarowe i uniknęli przez to Akcyzy i wszystkich innych kosztów związanych z przerejestrowania na cumperwana?

A co z ubezpieczeniem w razie stłuczki itd? Ktoś się orientuje?
  • 39
  • Odpowiedz
@Zoltafik: teoretycznie nic bo zawsze możesz powiedzieć, że przewoziłeś łóżko, kuchenkę, prysznic i inne bzdety ale to tylko teoretycznie. W praktyce pewnie ubezpieczyciel może się #!$%@?ć o to.
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: kogo chcemy wykiwać?
Nasze auta są pojazdami dostawczymi. Nie są kamperami. Ma to swoje plusy i minusy.

Z plusów jest:
- brak akcyzy
- możliwość rozliczenia 100% kosztów w działalności

Za to minusów już jest więcej:
- brak możliwości zdemontowania ściany grodziowej
- jak busa ukradną to AC wypłaci wartość jedynie za gołego busa, zabudowa ich nie interesuje
- jeżeli ktoś w ciebie uderzy to z OC sprawcy będzie wypłacone
  • Odpowiedz
  • 0
@Korsir: A T4 Odyna, w której byłeś teraz w Albanii jest jako co? Tam nie ma ściany grodziowej. Jest jako osobowy bus, czy jak? Poważne pytanie :D
  • Odpowiedz
@Zoltafik t4 była oryginalnie zabudowana jak multivan. W przypadku przeróbki busa osobowego na kampera nie płaci się akcyzy i nie ma problemu ze ścianą grodziową
  • Odpowiedz
@Zoltafik: jak to co? Zrobi się zrzutkę i stado baranów wpłaci. Jak było z wykrywaczem? Przecież to są poważni biznesmeni bo mają własną działalność xD
  • Odpowiedz
@ryjek201 kolego, jak ukradli mi detektor to nie miałem żadnej działalności i kanału na YT. Byłem zwykłym studentem. Nikt z nas nie założył zbiórki. Zrobili to widzowie sami od siebie widząc co się stało na filmie. Oczywiście jestem za to bardzo wdzięczny.
  • Odpowiedz
@zyjZdotacji:

nie założył ale też nie zrezygnował ;) gdzie jest teraz ten wykrywacz? poszedł do żyda? Ciekawe na ile w tym prawdy, że ukradli... powołując się na pamiętną szwabską autostradę wszystko jest możliwe xD

@Korsir

Blondasku mój ty ulubiony a gdzie ja piszę, że w czasach mocno wątpliwej i rzekomej kradzieży miałeś działalność? Zakpiłem z waszego podejścia do biznesu.

Cóż nos ciągle rośnie, jeszcze parę postów niżej przekonywałeś, że sklep to
  • Odpowiedz
@ryjek201 jest teraz na wystawie na Odyńcach. Każdy może przyjść i go zobaczyć.
Reszta tego wpisu to już twoja wyobraźnia. Warta tyle ile homofantazje o pinpoinerze furgajacego jelita.
Co do współprac, przez które przyjechałem to zobaczysz je w ciągu 2 tygodni. Nie wiem czemu ograniczasz mnie tylko do posiadania jednej.

W niedzielę na 90 procent odpalę live. Przyjdź, napisz tam lub na wykopie i gwarantuję ci, że odpowiem na wszystkie twoja zarzuty
  • Odpowiedz
@Korsir: Ty nie masz i tak tego problemu, bo masz zwykłego blaszaka bez jakiejkolwiek zabudowy. Okey, podłoga niby tam jakaś jest. ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@Korsir:

homofantazje o pinpoinerze furgajacego jelita


To akurat pozostawiam tobie i ulanemu, ale wiadomo głodnemu chleb na myśli xD

jest teraz na wystawie na Odyńcach. Każdy może przyjść i go zobaczyć.


No a jak się odwdzięczyłeś darczyńcom? Wysłałeś im chociaż po kubku i smyczy? Skoroś taki biznesmen to czemu teraz jak podciągnąłeś kanał nie rozlosowałeś go wśród osób wpłacających?

Nie wiem czemu ograniczasz mnie tylko do posiadania jednej.


No to że
  • Odpowiedz
nie założył ale też nie zrezygnował ;) gdzie jest teraz ten wykrywacz? poszedł do żyda? Ciekawe na ile w tym prawdy, że ukradli... powołując się na pamiętną szwabską autostradę wszystko jest możliwe xD


@ryjek201: to wie tylko człowiek z chorym kolanem :)
  • Odpowiedz
Reszta tego wpisu to już twoja wyobraźnia. Warta tyle ile homofantazje o pinpoinerze furgajacego jelita.


@Korsir: ech... jak ty tesknisz za tym jelitem. Smyrałes go pewnie tą zaniedbaną brodą?
  • Odpowiedz
@ryjek201: kończe tutaj z Tobą dyskusje. Nie da sie udowodnić tego, czego się nie zrobiło.
Możesz dalej mnie pomawiać w myśl zasady "Obrzucić kogoś gównem, coś się zawsze przyklei.."
Zapraszam na Witosa 15 w Wieruszowie. Wszystkie znaleziska pokaże bez problemu, każde jedno. Ocenisz sobie czy to złoto z Ali... Sprawdzisz punce, ich pochodzenie, grawery. Nic wiecej nie jestem w stanie zrobić. Nie da się udowodnić czegoś czego się nie zrobiło.
  • Odpowiedz