Wpis z mikrobloga

Mój były chłopak poznał mnie po tatuażu na pachwinie
Dziesięć lat temu, będąc studentką, spotykałam się z bardzo miłym chłopakiem 👨‍🦱 o imieniu Adam. Nasz związek można było nazwać idealnym - dawał kwiaty 💐, chodziliśmy do kawiarni po lekcjach ☕️, a w weekendy do kina lub na spacer do parku 🍿, tak jak w romantycznej komedii. Myślałam, że znalazłam swoją drugą połówkę 💞, z którą spędzę całe życie w szczęściu. Jednak tydzień przed rozstaniem zaczęłam zauważać, że jest smutny, a na pytania co się stało, mówił, że po prostu jest zmęczony nauką. I pewnego dnia, gdy mieliśmy iść do kina, podszedł do mnie i powiedział: "Przepraszam, ale moja rodzina przeprowadza się do Hiszpanii i nie możemy już się spotykać, żeby sobie wzajemnie nie sprawiać bólu. Mam nadzieję, że znajdziesz sobie kogoś dobrego, a ja zawsze będę o tobie pamiętać" 😭😭 Zaczęłam płakać, a on po prostu poszedł, a gdy się uspokoiłam, już go nie było. Natychmiast spróbowałam zadzwonić, ale byłem zablokowany 🚫, nigdy więcej się nie widzieliśmy… Skończyłam studia spokojnie 👩‍🎓 i postanowiłem szukać lepszego życia w Ameryce ✈️. Z trudem uzyskałem wizę i poleciałem w stronę swoich marzeń. Po przybyciu tam dostałem pracę w fabryce sortującej, ale ciężka praca nie była dla mnie. Następnie przeniosłem się do New Jersey i pracowałem tam jako opiekun, zarabiałem więcej pieniędzy, ponieważ zapewniali mieszkanie i jedzenie, ale nie miałem czasu na siebie i chciałem pięknego życia, a nie z starą babcią. Do tego czasu już uzbierała się mała suma pieniędzy i wyjechałem na Florydę, gdzie mieszkam do dziś. Po przyjeździe okazało się, że wszystko nie jest tak kolorowe, jak sobie wyobrażałem. Ku mojemu zdziwieniu niewielu ludzi tam mówiło po polsku, głównie rozmawialiśmy po angielsku, który sprawiał mi trudność, nawet znalezienie mieszkania było wyzwaniem. W poszukiwaniu pracy postanowiłem pójść do bardzo rozwiniętej branży, w której nie potrzebny jest język i dobrze płacą - prostytucja 💃 Pracowałem prawie bez przerwy, miałem od 5 do 10 klientów dziennie, aż spotkałem interesującego klienta. Jak zwykle spotkaliśmy się w hotelu, był zadbany, nie zachowywał się jak większość, grzecznie rozmawiał, dbał o mnie, zamówił szampana 🍾 i okazało się, że zna język polski. Po dwóch szklankach 🥂 przeszliśmy do działania, zdjęłam majtki 👙, położyłam się na łóżku, a on wszedł we mnie 🔞, to była najlepsza jazda ✨ w moim życiu, a gdy skończył, usłyszałem coś, czego się nie spodziewałem, zapytał "Maria?", chociaż przedstawiłam się jako Mary. To ten sam Adam, moja pierwsza miłość ❤️, rozpoznał mnie po tatuażu na łonie, który robiłam razem z nim. Zeszliśmy na dół do kawiarni na parterze, po prostu rozmawialiśmy i wspominaliśmy młodość. Opowiedziałam, jak trafiłam do tej branży, a on zaproponował mi lepszą opcję. Był to program 📱, który sam handluje na rynkach finansowych, przynosząc co najmniej 450 dolarów 💶 dziennie, a co najważniejsze, nie trzeba być ekspertem finansowym, wszystko działa automatycznie. Tydzień później rzuciłam prostytucję i do dziś żyję z dochodu z programu. Z Adamem nadal się spotykamy i nawet zaczęliśmy się znów spotykać 👩‍❤️‍👨, to jest prawdziwe przeznaczenie, przed nim nie uciekniesz. Dla was pozostawię link do projektu, w którym również możecie się zarejestrować i unikać impulsywnych decyzji, takich jak te, które kiedyś podjąłem ⬇️⬇️

Taki tekst dzis znalazlem na facebooku.( ͡º ͜ʖ͡º) #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz