Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Mam własne mieszkanie w #warszawa bez kredytu, pracuję w #it jako data engineer, mam własny samochód i stać mnie na założenie rodziny, ale ciekawe jak zamierzacie mnie zmusić do założenie rodziny z kobietą, która nie jest dziewicą? A dlaczego z taką? No dlatego: https://m.youtube.com/watch?v=F3VF8LJIWho&t=8s&pp=ygUXQnJ6eWRrYSBwcmF3ZGEgbyBzZWtzaWU%3D

#demografia #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 50
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak słyszę, że typ od baby wymaga bycia dziewicą, to mnie skręca z zażenowania ()
Weź może odkup córkę od jakiegoś ahmeda w takim razie, panie inżynier
  • Odpowiedz
ale ciekawe jak zamierzacie mnie zmusić do założenie rodziny z kobietą, która nie jest dziewicą


@mirko_anonim: kobiety też mają popęd seksualny i nie jesteś tego wstanie zmienić, ale wbrew pozorom są jeszcze dziewice w wieku wczesnych lat 20-tych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ile jeszcze będziesz pisał tutaj te swoje nudne wysrywy? Płaczesz i płaczesz... non stop piszesz jedno i to samo, jak mój nieżyjący stary, jak się napił to gadał jedno i to samo. Weź się za siebie albo znajdź sobie jakieś hobby. Życie nie kończy się na kobietach. Skończ już płakać.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):
@filozof900: a ty odbierasz.

jak mój nieżyjący stary, jak się napił


@slawek1n: przykro mi, że w takich warunkach z ojcem pijakiem się wychowywałeś… to na pewno wpłynęło na jakość twojego życia.

bo nikogo nie obchodzisz


@niegnywebleid: ciebie obchodzę, bo odpisujesz.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja w wieku 26 lat znalazłem 20 letnia dziewice,.jesteśmy razem już 3 lata. Kocha mnie do szaleństwa i ja ja też. Nigdy w życiu nie zwiazalbym się z przeruchana p0lka. Za dużo mam do zaoferowania kobiecie żeby brać używany towar.
  • Odpowiedz
@bugzer: to brzmi zupełnie jak mój były związek. Kiedy mialam 1 faceta mialam 20 lat, a on 26, związek trwał 7 lat, szkoda, ze miałam tak mało doświadczenia, żeby wcześniej się przekonać że ten związek nie ma przyszłości.
  • Odpowiedz