Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Mam własne mieszkanie w #warszawa bez kredytu, pracuję w #it jako data engineer, mam własny samochód i stać mnie na założenie rodziny, ale ciekawe jak zamierzacie mnie zmusić do założenie rodziny z kobietą, która nie jest dziewicą? A dlaczego z taką? No dlatego: https://m.youtube.com/watch?v=F3VF8LJIWho&t=8s&pp=ygUXQnJ6eWRrYSBwcmF3ZGEgbyBzZWtzaWU%3D

#demografia #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 47
@bugzer: ja się cieszę XD, teraz mam faceta, który serio do mnie pasuje.
Patrzenie na dziewczynę pod względem że ma być dziewicą to red flag, bo baba ma do zaoferowania więcej niż dziurę. Szukając tylko dziewicy sugerujesz, że dla Ciebie wartość ma tylko jej szpara, a nie ona jako człowiek.
Dodatkowo, dziewczyna bez doświadczenia po latach się dowiaduje, że nie musi poświęcać siebie i swoich pasji dla kogoś. Dziewicą doświadczenia nie
@mirko_anonim: Coś ty kurła powiedział? Nie chcesz mieć nie dziewicy? Nie no, zaraz mnie krew zaleje! No ty gnoju parszywy jeden!!! Ja cię #!$%@? naprostuję cwaniaku!
Czytaliście to, czy mi się w oczach mieni? Gość ewidentnie nie chce mieć innej kobity niż tylko dziewicę!!! No przecież to jest jakaś kpina!
Panowie #!$%@?, no tak być nie może! Co robimy? Ja bym proponował wyśledzić typa, złożyć mu konkretną wizytę tak w pięciu
@mirko_anonim: no i fajnie inni coś tam wyzywają Ty miej swoje zasady.
Ale tak naprawdę dziewictwo to co? masz np. 30 lat to co szukasz laski co będzie miała 25 do 35 powiedzmy? i skreślasz inne?
Dajmy na to jest 10% dziewic w tym przedziale wiekowym, dorzućmy że np. połowie z tych dziewczyn coś w Tobie nie pasuje
czyli zostaje 5% dodajmy ze np. połowa z tego 5% jest od Ciebie
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

mam żonę od lat


@Anakee: aha, nie jeden krypto gej już miał, a potem wychodziło szydło z wora…

@Tyrande: mów sobie co chcesz, a badania i tak potwierdzają, że im mniejszy przebieg tym większe szanse na udany związek.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej