Wpis z mikrobloga

Czy Was, jako wyborców koalicji wkurza to, że rząd kompletnie nie umie w komunikacje i ogólnie sam sobie podkłada kłody pod nogi?

Bo patrzcie, bk0% to jedna z nielicznych obietnic ze 100 konkretów Tuska, której raczej większość społeczeństwa (głównie tego młodszego) nie chciała, aby kiedykolwiek była realizowana. Tym bardziej po doświadczeniach z bk2%, które wprowadzało PiS (Co ciekawe, Horała w TVN24 oznajmił, że PiS poprze bk0% xD). W tej sprawie nie tylko Wykop jedzie z Tuskiem, ale też Twitter i Reddit.

Drugą sprawą jest zamieszanie wokół CPK. Jest to inwestycja, którą popiera większość społeczeństwa, ekspertyzy mówią jasno, że należy to zbudować, a nawet Niemcy mówią, że warto to zbudować (mimo narracji, że złe Niemce każą Tuskowi to uwalić). Nie rozumiem po co się wstrzymują z deklaracją co dalej z tym zrobić. Gdyby jasno stwierdzili, że "Tak, będziemy to budować, mimo audytów." to dzisiaj nie było by tej szopki wokół tego projektu.

Kolejną sprawą jest właśnie to, że była transmisja z tajnego posiedzenia Lewicy. Wiadomo, że lepiej, aby takie posiedzenia odbywały się tam, gdzie nie ma kamer, ale jednak to są bardziej standardy pisowskie niż demokratyczne. I najpewniej stanie się to kolejnym punktem sporu w koalicji, choć raczej i tak każdy wiedział, że spory w tej koalicji będą codziennością. Ale mimo wszystko, takich akcji należy unikać jak ognia.

Na koniec mogę dodać, że nie wiem dlaczego rząd nie powołał swojego rzecznika. Wtedy ułatwili by sobie życie i łatwiej by im było prostować kłamstwa PiSu i Konfederacji w danych sprawach. Notki społeczności na Twitterze nie wystarczą. Jak mają możliwość powoływać bezsensowne ministerstwa, jak Ministerstwo Równości to rzecznika też by mogli powołać.

#sejm #polityka #bekazpisu #cpk #nieruchomosci
  • 7
  • Odpowiedz
@Koziom: przecież oszukali, było głosowanie 60k to zagłosowali przeciw, teraz ładują kasę w biały dzień deweloperom, wykopki zapomniały że Tusk to złodziejaszek taki sam jak pis, ale jest taki fajny, europejski xD
  • Odpowiedz
@Koziom: się w ogóle nie zdziwię jak za rok Koalicja nie dostanie jednak prezydenta, a funkcję tę będzie pełnił Morawiecki xDD

A może o to im chodzi?
Może oni nie chcą mieć prezydenta ze swojego obozu, aby nic nie robić i tłumaczyć to tym, że to zły pisowski prezydent im wszystko wetuje?
  • Odpowiedz
@Koziom: po co rzecznik skoro dziennikarz jest marszałkiem? Trzeba by jeszcze komuś dać jakiś etat i się pokazywać przy kimś kto (tfu) pracuje na pospulską umowę o pracę...
  • Odpowiedz
kompletnie nie umie w komunikacje


@Koziom: Ale co mają problem zakomunikować? Że rozdzadzą 30mld deweloperom, ale nie było 60mld na kwotę wolną dla obywateli, która by im też zwiększyła zdolność kredytową?
Ja już po 30stce to wiedziałem czego się spodziewać po rudzielcu, ale nawet na mnie robi wrażenie tym co sie odwala.
  • Odpowiedz
@Koziom: Uważaj, bo pełno tutaj cymbałów popierających rudego. Poparcie uzasadnione tym, że oni juz się kiedys nakradli, no w sumie to byly afery ale nikogo nie skazali, a są fajniejsi niż PiS xD jeden mi sypał jakimiś liczbami postkomunistycznymi, że wzrost gospodarczy był większy niż za Pis i okazało się, że tak beznadziejny PiS w czasach pandemii I wojny radził sobie lepiej niż te europejskie uśmiechnięte kundle.

Wiadomo, że Tusk wie
dzkeson - @Koziom: Uważaj, bo pełno tutaj cymbałów popierających rudego. Poparcie uza...

źródło: 2h8sj5dgrdXqjpK0zxxm0YI8PFcMVcnpTsyKOLtY

Pobierz
  • Odpowiedz
@Koziom: Generalnie słaba komunikacja to jeden z największych grzechów platformy, czasami mam wrażenie że głównym rzecznikiem rządu jest Tusk i on plus kilku ministrów jak Pułkowników, Baszar czy Bodnar odwalają 90% roboty i za mało mówią o tym co zamierzają zrobić. Nie może jeden Tusk odpowiadać za cały rząd, wincyj audytów i konfederencji. Wincyj twittów i wywiadów. Chcę wiedzieć co wyszło a co nie wyszło. Czemu tak mało mówiono o pieniądzach
  • Odpowiedz