Wpis z mikrobloga

@dabi przykro oglądać jego upadek, jak każdego kto miał potencjał (Max). Lubiłem Zapytaj Beczkę w szczycie popularności, dobrze mi się kojarzy. Życie i własny debilizm każdego może złamać.
  • Odpowiedz
@dabi: Gonciarz to piękna historia upadku. Kiedyś specyficzny artysta, gadający o Japonii (a w międzyczasie już grubo wywijał poza kamerą XD), a teraz wrak człowieka, odklejeniec. Plusik, bo nie wiedziałem, że Dakann coś jeszcze robi.
  • Odpowiedz
@dabi: ten Dakan też jebnięty, cały ten fragment to jego #!$%@? o nic właściwie, bo teraz #!$%@? Gonciarza jest po prostu w mainstreamie i mógłby zrobić film o gotowaniu parówek a i tak by się #!$%@? i doszukiwali niestworzonych rzeczy. Koleś sobie chodzi i mówi jakieś przemyślenia jak to na vlogu a Dakan się #!$%@?ł do tego jaki zegarek nosi czy o to, że leży na trawie. Zauważyłem, że jest silny
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@nilmerg: no tak dakan to tez chorągiewka co udawał lewaka ale jak ma syna to juz wie ze jego dziecko jest na celowniku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nilmerg: oj przepraszam ale ja zawsze ich #!$%@? i heheszkowalem ale bylem zawsze (i jestem) za malym graczem zeby sie ktos moim #!$%@? przejmowal D:
  • Odpowiedz
@dabi: chorągiewka xD? sm wiele razy mówił że poprostu zmieniły mu sie poglądy na pewne kwestie co jest chyba #!$%@? normalne w życiu xDDDD
  • Odpowiedz