Wpis z mikrobloga

@Heexi: gdzie Ci to niby do 1000 dobija? jak byk masz 600 z groszami
A 10 bitów możesz włączyć w amd adrenalin, zakładka ekran (i tak nie zobaczysz różnicy bo devsi to leniwe #!$%@?, podobnie jest z hdr i w wielu grach jest źle zaimplementowany + pamiętaj, żeby gry wtedy odpalać w fullscreen bo inaczej hdr się nie odpali)
  • Odpowiedz
@Heexi: tylko pamiętaj, jak ustawiasz max jasność to względem 70-80% skracasz czas życia panelu o połowę a Wielkiej różnicy ci to nie zrobi. Ja mam 55 cali 1400 max i nie ma sytuacji, żeby coś świeciło na ekranie tak mocno, żeby oślepiało. Nawet jak latam w kosmosie i patrzę prosto na słońce. Jest bardzo jasno ale to nawet dyskomfortu nie sprawia (i to grając w ciemnej piwnicy).
  • Odpowiedz
@Heexi: to skomplikowane. Zależy ile pikseli się musi na raz jasno zaświecić. Ale jak ustawiasz domyślną jasność wysoko to panel szybciej się wypali. Widziałem testy i siedzenie na 50% jasności przedłuża życie o kilkaset procent w stosunku do pełnej jasności. Dobrze to widać na przykładzie LG C1 których sporo popsuli dziani pecetowcy: siedzieli w edytorach tekstowych i innych podobnych po 8h dziennie, na pełnej jasności, z wyłączonymi opcjami oszczędzania energii. Rekordzista
  • Odpowiedz