Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #pizzajagodno #trollmateckiego #konfederacja #bekazkonfederacji #neuropa #kredythipoteczny #bekazpisu #trzecibratmorales

Praktycznie do wyborów byłem zapalonym konfederatą, ale jak zobaczyłem te szury na listach + pijanego Memcena po piwie + przegrane debaty Memcena np z Petru, wywalenie Korwina, przywrócenie Wiplera to stwierdziłem, ze już nie chce być fajno-kremlakiem głosującym na Konfederację Gietrzwałdzką tylko zostanę uśmiechniętym fajno-polakiem i zagłosuje na der-tuska.

Znajomy przed wyborami 15 października rzucił do mnie, że dają bardzo fajną pizzę na koszt Niemca (fur deutschland) tylko mam przyjechać na Jagodno i zagłosować kilka razy na Tuska więc to zrobiłem.

Tak więc nie jestem za PISem i głosowałem na KO, ALE:

No Tusk przesadził z tym programem "większa marża dla developera i bansktera" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mówiąc o jakichś babciowych, dziadkowych, wezwań wojskowych oraz 800 plusy.

Najgorsze jest to, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie na kogo głosować?
- na PIS? Nie dziękuje, katotaliban + bk2% niszczące rynek nieruchów + 1000 afer
- na KO? Nie dziękuje, jeszcze większy socjal niż PIS + koalicja developerska
- na 3D? Nie dziękuje, nic sensownego nie mają do zaoferowania
- na konfederację? Na fajnokremlaków xD? Nie dziękuje, nie chce pol-exitu i sojuszu z Jego Ekscelencją Włodzimierzem Putinem

Zostaje tylko ... Lewica xD

Ale szczerze mówiąć, to yebać. W przyszłych wyborach głosuje na lewicę, trudno. Jako jedyni przejawiają program nienawiści wobec flipperów i developerów.

Wolałbym płacić 2000zł za 50m2 miesięcznie taniego wynajmu na lewicowe mieszkania pod najem niż 1 500 000 zł w kredycie na 30 lat (rata 7000zł) za 50m2 w WWA/KRK w 2025-2026 roku, bo takie będą ceny po kredycie 0% xD
nad__czlowiek - #polityka #4konserwy #pizzajagodno #trollmateckiego #konfederacja #be...

źródło: 647bf24c9f0d67a07f199b2eda61be52d5daceee8acd8322d7a5900e323a36b0

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
W przyszłych wyborach głosuje na lewicę, trudno. Jako jedyni przejawiają program nienawiści wobec flipperów i developerów.


@nad__czlowiek: Ale mogliby jeszcze dorzucić jakieś przerabianie flipperów na pellet, czy coś takiego
  • Odpowiedz