Wpis z mikrobloga

zawsze mnie zastanawia, dlaczego samobójcy którzy byli samotni, bez rodziny, z jakimś groszem i zdolnością nie zapakują się w kredyt pod korek i nie wyjadą gdzieś poza jurysdykcję PL z biletem w jedną stronę? Ewentualnie w jakiś drogi samochód, przeżyć przygodę życia i dopiero wtedy? Dlaczego marny los zwykle akcentuje się marnym zakończeniem? Jak myślicie?

#samobojstwo #pytanie #samotnosc
  • 21
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator sęk w tym, że możesz mieć sławę, pieniądze i w ogóle wszystko, ale to #!$%@?, bo stosunek liczby jednych molekularnych kulek do drugich w głowie się nie zgadza. I nawet, jak masz tego świadomość to może niewiele dać. Patrz przykład: Reckful. Inteligentny chłop, wiedział dokładnie, dlaczego w jego głowie dzieje się to, co się dzieje. Mimo to skoczył.
Smutne i przerażające. Ciesz się tym, że masz przywilej takiego racjonalnego myślenia i
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator: 4 osoby z mojego otoczenia to zrobiły, od kolegi z klasy, po ziomka co mnie woził merolem AMG "Hubraum: 5439 cm"

Wszyscy wydawali się spoko, szczęśliwi, ale co tam wewnątrz przeżywali nie wiem. Jedno co to plotka o tym koledze z AMG chodziła, że wykryli mu raka w mózgu. Rodzina nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, a byłem z nim blisko, bo dwa dni przed faktem z nim ostro gadałem na
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator: jest bardzo prawdopodobne ze w życiu dopadną cie takie problemy że sie posrasz, wejdz wtedy na wykop i znajdz swoj wpis. Przygotuj wtedy na spokojnie papiery do banku i wez kredyt a problemy znikną .Kurcze, ze też ci wszyscy ludzie ktorzy codziennie odbierają sobie zycie nie wpadli an ten pomysł.
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator

zawsze mnie zastanawia, dlaczego samobójcy którzy byli samotni, bez rodziny, z jakimś groszem i zdolnością nie zapakują się w kredyt pod korek i nie wyjadą gdzieś poza jurysdykcję PL z biletem w jedną stronę?


Tak, zastanawia cię.
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator: Przecież to nie ma znaczenia, możesz mieć w #!$%@? kasy ale to zupełnie nie zmienia tego, że nic ci się nie chce, a co dopiero #!$%@?ć jakieś cyrki z podróżami etc. Pieniądze jedyne co dają to jakieś poczucie bezpieczeństwa, że sobie powegetujesz jakiś czas bez pracy, albo nie wiem zapłacisz za jakąś rzadką operację jak coś ci się stanie. A co potem?
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator: ktoś kto dysponuje zasobami umysłowymi by wykonać proponowane przez ciebie działania nie wykonuje samobójstw. W stanie załamania umysłowego nie jesteś w stanie wykonywać takich zaplanowanych operacji. To tak jakbyś dziwił się czemu nerwus, który rozbił pięścią lustro w łazience zamiast tego nie pójdzie do sklepu i nie kupi sobie czegoś do rozwalania czego by mu nie było szkoda i byłoby łatwe do posprzątania zamiast niszczyć własne mieszkanie i lustro, z
  • Odpowiedz