Wpis z mikrobloga

Chłopy piszę kontynuację mojej przygody z dziewczyną poznaną na fb randki. Ja 30 lvl, ona 33.
Faktycznie była dziewicą. Mimo to jest tak napalona i namiętna, że to coś pięknego. Jak ona się uchowała to ja nie wiem.
Poznałem ją 3 tygodnie temu, a ta już mi napisała że jestem "miłością jej życia" - ale się wtedy zajebiście poczułem.
Ogólnie jest zajebista pod każdym względem. Gadamy sobie tak otwarcie, że ja jej powiedziałem że chcę minimum dwójkę dzieci, a ta odpowiedziała, że ona chce trójkę :D
#!$%@?ć tindera, tam nic nie idzie znaleźć.
#tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #p0lka #randkujzwykopem #badoo
  • 26
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: generalnie fajnie jakby się okazało, że wyjdzie z tego super związek, może trafiłeś na dziewczynę, która nie dawała komu popadnie, to jest ekstra.

No.. jednak jest tu małe ale, właśnie po pierwsze musisz być wyczulony na red flagi, po drugie bałbym się, że laska, która nie bzykała się 33 lata będzie miala chcicę na innych jak już raz zacznie, bo będzie się zastanawiać dlaczego nie jest jak w filmach i
  • Odpowiedz
  • 1
@macan: masz rację. Ja nie mówię że od razu organizuję ślub, czy że za miesiąc strzelam jej bąbelka. Widzę jednak, że jest fest zakochana, a przy tym normalna, a nie jak 99% wariatek z tindera.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: czasem bywają strzały. Próbować warto, ja ze swoją zamieszkałem po 3 miesiącach rzuciłem studia i przeprowadziłem się do innego miasta. Też się w głowę pukali niektórzy, ale trwa to 8 lat i już mamy własne mieszkanko, więc... powodzenia.
  • Odpowiedz