Wpis z mikrobloga

  • 10
@G06DbT @G06DbT tak jak w sumie każdy pracownik, miałem sytuację że dosyć wysoko postawiony gość miał zawał i umarł, za tydzień nikt o nim nie pamiętał zatrudnili dwóch żeby to ogarnęło, plus to był kasting dla nich. Karawana jedzie dalej, nie ma ludzi nie zastąpionych, no może jakiś naukowiec.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jabol6000: Mam taką koleżankę w szkole: "Asia, ja już nie mam siły, ja się przewracam, jest taki #!$%@?, ja dwa lata na urlopie nie byłam". A pracuje na recepcji w prywatnej przychodni... Ona jest mentalnym więźniem.
  • Odpowiedz
@jabol6000: jak się zacznie dyskutować z tymi "niezastępowalnymi", to nieraz okazuje się, że paradoksalnie to ludzie, którzy boją się utraty pracy, więc wytwarzają wokół siebie otoczkę bycia niezastąpionym, jakby miało ich to chronić przed czymkolwiek.

Ot ostatnio na wykopie było znalezisko "jak ukryć na linkedinie, że szuka się nowej pracy". Ktoś zapytał po co coś takiego ukrywać, to mu "niezastępowalni" odpowiedzieli, że jak szef to zobaczy, to się obrazi i cię
  • Odpowiedz
@WujaTHC

@jabol6000 serio ktoś tak myśli? Wydaje mi się że to bardziej chodzi o to że

Mam w #!$%@? roboty a nikt tego za mnie nie zrobi więc jak wrócę z urlopu to będę miał taki #!$%@? że się zesram


Ale co Cię to niby ma obchodzić, skoro jesteś NA ETACIE U KOGOŚ? Wracasz i na spokojnie pracujesz po 8h.

Ten mem jest dokładnie o tym, ten mem jest dokładnie o Tobie.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 nie jest o mnie ułomku bo nie uważam się za kogoś bez kogo firma padnie ani nie rezygnuje z urlopu tylko potrafię zrozumieć ludzi którzy boją się robić swoje 8h i mieć #!$%@? bo np #!$%@? z pracą na ich pipidówie i pan Janusz na 5 innych osób na to miejsce które nie będą miały nic przeciwko zostawaniu po godzinach. Bombelek ma 15 lat że trzeba mu wszystko tłumaczyć?
  • Odpowiedz