Wpis z mikrobloga

2024 rok a w Polsce nadal trwa spór o aborcję xDDD Kraina wiecznego gówna.
Prawo do aborcji do 3 msc. powinno być wpisane do konstytucji, jak jesteś przeciw to jej nie rób, ale nie zabraniaj tego innym, w czym mają problem?
Każdy kto jest przeciw ma gwoździa w mózgu #takaprawda
#polityka #sejm
  • 39
  • Odpowiedz
@Wraczek: Prawo do aborcji prawnej powinno być od poczęcia. Nie chcesz zostać sama z gówniakiem, to się nie bzikaj, albo bierz odpowiedzialność za siebie, bo to twoje ciało twoja sprawa, więc pamiętaj o antykoncepcji i gumie u twojego gacha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wraczek: ale to jakieś badanie udowadnia że życie zaczyna się od 3 miesiąca ciąży czy jak? Dla mnie podstawowe prawo to prawo do życia i jako myślący gatunek chyba nie możemy stawiać pod nie wygode kogoś?
  • Odpowiedz
Nie chcesz zostać sama z gówniakiem, to się nie bzikaj, albo bierz odpowiedzialność za siebie, bo to twoje ciało twoja sprawa


@Blaskun: o ale ten wykopkowy pomysł to mnie zawsze bawi xD pomyślałeś chociaż przez chwilę jakby się takie coś skończyło i ile więcej byś płacił jako podatnik na jakieś cudze prawnie "abortowane" dzieciaki?

Co druga pato para by to robiła i żyła razem po cichu tak jak dzisiaj się rejestrują
  • Odpowiedz
  • 0
Ale trzeba mieć odklejone życie aby bardziej martwić się zakazem aborcji niż #!$%@? rynku mieszkaniowego xd może i będziesz mogła dokonać aborcji, ale przynajmniej nie będzie cię stać na kawalerkę xd
  • Odpowiedz
@conamirko: dlaczego podatnik miałby płacić? podatnicy zbiorowo zapładniają kobietę czy jak?

@Wraczek prawo do wykonania procedury aborcji na dorosłych lewakach powinno być do 3 miesiąca od poznania danego lewaka, jak jesteś przeciw to nie dokonuj aborcji swojego kolegi lewaka ale nie zabraniaj tego innym
  • Odpowiedz
@Blaskun: 800+, a poza tym jest cała kupa innych rzeczy do opłacenia od funduszy alimentacyjnych przez zasiłki po takie rzeczy jak szkoła czy lekarze jeśli stary dziecka nie ubezpiecza i nie płaci na bieżąco za jego leczenie zęby itp itd. Chyba serio tego nie przemyślałeś
  • Odpowiedz
  • 0
@Wraczek
Jak jesteś przeciw gwałtom to nie gwałć, ale mi tego nie zabraniaj ziomuś. Kobieta to zlepek komórek i konstrukt spoleczny, chyba że tkwisz w średniowieczu to żal.pl
  • Odpowiedz
2024 rok a w Polsce nadal trwa spór o aborcję xDDD Kraina wiecznego gówna.


@Wraczek:

Dokładnie, to jest jakaś #!$%@? abstrakcja że odkąd pamiętam to u nas toczą się debaty o tym czy ludzi mogą decydować o swoim życiu czy nie xD


@RandyBobandy:

Od pewnego czasu mam teorie troche spiskowa ze ten temat aborcji to taka ugadana wsrod rzadzacych zaslona dymna, cos czego nigdy nie rozwiaza. Nadaje sie idealnie, bo
  • Odpowiedz
Dokładnie, to jest jakaś #!$%@? abstrakcja że odkąd pamiętam to u nas toczą się debaty o tym czy ludzi mogą decydować o swoim życiu czy nie xD


@RandyBobandy: tylko, że nie o tym toczy się debata, debata jest o tym czy płód to już dziecko czy nie, jeśli tak to dlaczego i jeśli nie to dlaczego. Spór filozoficzny którego nie da się rozsądzić.
  • Odpowiedz