Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: no tak, jeśli masz twittera to faktycznie wiesz najlepiej wszystkono wszystkim xD. Druga sprawa: gdzie ja napisałem, że coś tam jest zgodne z zasadami.katolicyzmu czy nie? Napisałem, że nie możesz nikomu odbierać prawa do niczego, w tym do obrażania, bo każdy działa na własną odpowiedzialność. Co.ma do tego wiara, jak sugerujesz, to już wogóle zagadka
  • Odpowiedz
@radek-kedar: Otóż wiara ma do tego to że jak ktoś podcierający mordę wiarą nie ma problemu aby obrażać kogokolwiek to sorry jak tu nie wspominać o tej wierze #!$%@? który o wierze mówi a #!$%@? z niej rozumie?
Co do ćwierkacza, to tak wiem co się tam działo. Oskarek nawet po śmierci jechał z tematem i miał #!$%@?.
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: co ci do tego kto sobie czym wyciera mordę? odbierasz ludziom różne prawa, prawo wypowiedzi a teraz odbierasz prawo do wycierania sobie mordy czymkolwiek... co cie obchodzi co kto rozumie z wiary?? ty sie soba zajmij a nie zaglądasz innym do sumienia jak do majtek...
  • Odpowiedz
@radek-kedar: Co tak bronisz #!$%@? hipokrytów którzy mówią jedno a robią drugie? Podobne masz zasady? Czyli dużo pieprzymy o Bogu, moralizujemy innych, stawiamy się w roli tych lepszych bo mamy niby jakieś zasady a gdy nie trzeba już mówić i się chwalić jacy to my #!$%@? święci nie jesteśmy, żyjemy sprzecznie z wartościami które wyznajemy. Ale niech tylko ktoś coś odwali to zaraz jedziemy po nim i moralizujemy go że żyje
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: nikogo nie bronię tylko ci mówię, że każdy ma prawo żyć jak chce i.ma prawo gadać co chce, przejmowanie się tym i emocjonowanie się nie ma sensu. Ja zupełnie na spokojnie widzę i oceniam, że taka Filiksowa to ma całkowite fiksum dyrdum, ale mam to w pompie
  • Odpowiedz
@radek-kedar: Więc skoro każdy ma prawo to po jaki #!$%@? jakiś zjeb wyskakuje i mówi temu komuś jak ma żyć? Jeśli jestem homo to po jaki #!$%@? ktoś wyskakuje i mnie krytykuje czy obraża? Przecież mam prawo do tego aby być homo.

Ja to widzę za to że Mateckie, Oskarki i inne emilie mają fiksum dyrdum na punkcie swoich wrogów i jak jest okazja to jadą z tematem choćby mieli komuś
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: chopie, każdy ma prawo gadać co chce a to czy jakiś gej czy lesba się obrazi czy nie to już ich problem. Płateczki śniegu karwa ich mać, wyłazić paradować z gołą dupą po ulicy to by chcieli, ale żeby ktoś krytykował to od razu płacz skrzywdzonych sarenek, a idź pan w #!$%@? z tym #!$%@? towarzystwem
  • Odpowiedz
@radek-kedar: No tak bo już gołą dupę widzisz, mordo ja nigdzie o dupie nie pisałem XD A przykład homo to był zwykły przykład #!$%@? i krytykowania że ktoś żyje nie tak jak ty sobie tego byś oczekiwał. Możesz robić fikołki że masz prawo do publicznej krytyki takich osób ale nie, chcesz to krytykuj sobie w czterech ścianach a nie będziesz ich umoralniał i mówił że żyją źle.
Coś jak Kurski, pieprzył
  • Odpowiedz