Wpis z mikrobloga

Obejrzałem prawie cały wywiad z Bosakiem w #kanalzero i po przeczytaniu komentarzy zastanawiam się, co musi odwalić osoba pokroju Bosaka, Czarnka, Mentzena czy Morawieckiego, żeby otrzymać tam negatywne komentarze. Przecież Bosak wypadł tam fatalnie dla osoby o umiarkowanych poglądach. Aż byłem w szoku, że był tak otwarty z tymi swoimi średniowiecznymi poglądami i tekstami typu „być może homoseksualistów powinno się leczyć” i opowiedzenie się za Polexitem. Tymczasem komentarze standardowo pozytywne xD

To skłania do tego, o czym wspominałem już wcześniej - Kanał Zero to teraz kanał dla osób o skrajnie prawicowych poglądać, a co najmniej wyraźnie prawicowych. Pisowcy czy Konfederaci stanowią tam zdecydowaną większość. Oczywiście są też wśród widzów osoby centrowe, ale to cicha mniejszość. Ciekawe, co na to reklamodawcy - bo chyba nie tak to miało wyglądać. I kiedy się zorientują, do kogo faktycznie trafiają treści.

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm #konfederacja #bekazpisu
  • 24
  • Odpowiedz
trzeba zakazać i wycofać


@Mezomorfix: nic takiego nie napisał.
Inna sprawa, że każdeg zwolennika polexitu należy uznać za ruskiego agenta wpływu, swiadomego lub nie, i traktować odpowiednio.
  • Odpowiedz
@Gours: To nawet nie jest kwestia samego kanału zero, tylko w ogóle YouTube. Właściwie pod jakimkolwiek filmem w którym wypowiadają się konfederaci będą głównie komentarze osób rozpływających się jak to Bosak/Mentzen/Berkowicz itd. cudownie wypadł i w ogóle jest najlepszy i najmądrzejszy. Nie wiem jak to wygląda z pisowcami
  • Odpowiedz
z tymi swoimi średniowiecznymi poglądami


@Gours: To, że ty jesteś nowoczesny nie znaczy, że tak trzeba i że wszyscy tego chcą. Ja np. nie chce być nowoczesny i te średniowieczne poglądy mi odpowiadają.
  • Odpowiedz
@Gours: Niech się nie ukrywają lepiej, tylko otwarcie prezentują swoje poglądy. Inaczej większa grupa kuców+umiarkowani się nabiorą na gadkę, że gospodarka jest najważniejsza, a po dojściu do władzy będzie surprise motherfvcker. Lepiej żeby ci skrajnie z prawej i lewej mówili swoje, wtedy jednocyfrowe poparcie gwarantowane xd
  • Odpowiedz
"ktoś ma inne poglądy niż ty to trzeba zakazać i wycofać bo przecież to ty jesteś mądry i to ty nasz racje, reszta to średniowiecze. Cnie?"

@Mezomorfix: Jeżeli ktoś twierdzi, że homoseksualistów należy leczyć to tak - jest to średniowiecze, sianie nienawiści i odczłowieczanie innych ludzi.

I nie ma to nic wspólnego z wolnością słowa
  • Odpowiedz
@Denaturovsky:

Oj, ktoś ma inne upodobania seksualne to trzeba zakazać i leczyć.


Zgadzam się, jest to duża i wszechobecna nietolerancja wobec pedofili i zoofili w naszym społeczeństwie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja np. nie chce być nowoczesny i te średniowieczne poglądy mi odpowiadają.


@GOHAN: czyli rozumiem nie korzystasz z wynalazków najnowszej techniki, osiągnięć ruchów lewicowych w aspekcie prawa pracy oraz postępu medycyny
  • Odpowiedz
nie chce być nowoczesny i te średniowieczne poglądy mi odpowiadają


@GOHAN: ale pamiętaj, że wahadło bije w obie strony i kto mieczem walczy może od miecza ginąć i tak jak lewaki chcące cancelować mogą sami zostać scancelowani tak samo jak znormalizujemy w społeczeństwie stygmatyzację i zbyt pochopne uznawanie niewygodnych ludzi za wymagających leczenia to z jednej strony chciałbyś żeby to dotyczyło homoseksualistów, ale z drugiej strony nie zdziw się jak po
  • Odpowiedz
  • 2
@Mezomorfix

@Gours: Oj, ktoś ma inne poglądy niż ty to trzeba zakazać i wycofać bo przecież to ty jesteś mądry i to ty nasz racje, reszta to średniowiecze. Cnie?


Typowy konfiarz, stworzył chochola i dzielnie go pokonał xDD
  • Odpowiedz
@Gours: @slapdash najśmieszniejsze że wykopki płaczą, a nawet nie obejrzeli bo Bosak powiedział dokładnie odwrotnie w obu kwestiach, że nie będzie się wypowiadał czy trzeba leczyć homoseksualizm, bo tym się powinni zająć specjaliści, i że jego partia jest za tym żeby nie wychodzić z unii i zmieniać ją od środka xd
  • Odpowiedz
@Bananek2: Ale ja nie rozumiem, dlaczego zawsze jako argument używane są skrajności ? To, że uważam homoseksualizm za zaburzenie hormonalne nie znaczy, że domagam się jego leczenia. Tak samo jak pewnego rodzaju zaburzenia genetyczne powodują np fioletowe oczy czy inne aspekty ciała i umysłu, które powodują odstępstwa od zdrowego organizmu nie są leczone, bo nie ma takiej potrzeby lub po prostu ktoś leczyć tego nie chce. Chcesz się wyleczyć z gejostwa
  • Odpowiedz
@GOHAN: to co mówisz jest pozytywnym podejściem, szkoda, że Bosak nie myśli podobnie do ciebie. On niestety jest przychylony w skrajność i przeszkadza mu, że homoseksualiści w ogóle łączą się w pary. Nie chodzi o to że tutaj powiedział "być może...", ale ogólnie ma takie podejście bardzo restrykcyjne. Nie chce mi się teraz wyszukiwać przykładów, ale wiele razy to przejawiał. Mentalność na tym samym poziomie co jego dobry przyjaciel Tumanowicz od
  • Odpowiedz