Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedawno ktoś zapytał dlaczego ufo historie wyśmiewa Bernatowicza, a sam bierze dziwnych ludzi do odcinków... I nie wiem, od tamtej pory dało mi to trochę do myślenia i zacząłem się mniej udzielać i siedzieć z boku. Ogólnie Bernatowicz jest ciągle jechany u nich, ale ator czy jakaś babka od medium i od duchów, demonów są ok. Nie wiem skąd on bierze te historie, ale wszystko jest tłumaczone szerszym spojrzeniem na zjawisko, kiedyś jak zapytałem co myśli o Kosmiczne Opowieści to tak mu umniejszał, że on nie podchodzi do tego zjawiska w szerszym kontekście, a teraz patrzę i gada, że wykopki nie pojmują tego zjawiska w szerszym kontekście i ośmiesza ludzi z tagu, bo ktoś o nim napisał anonima. Wygląda to trochę tak że jego odcinki są produkowane masowo o wszystkim a jakość kontentu sie nie umywa do kosmiczne opowieści. Też mnie wkurza, że jak ktoś mu coś powie, to on mówi o potrzebie postrzeganiu zjawiska w szerszym kontekście. Nikt nic nie rozumie tylko on, bo wszyscy mają chłopski rozum i są Mariuszami po technikum... Słabe.
#ufo #ator



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedawno ktoś zapytał dlaczego ufo historie w...

źródło: Screenshot-2024-04-11-at-10-32-11-AM

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Ja jadę równo Bernatowicza, atora, Jackowskiego. Jak się pochylisz nad tematem UAP to sam będziesz wiedział jakie treści wybierać. Redaktor Cielebiaś jest daleki od szurii ale cross z atorem to wtopa. Kosmiczne Opowieści to bardzo wysoki poziom nie wiem czy nie najwyższy w pl yt.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bo on jest od radia paranormalium a tam oni są w opozycji do Bernatowicza mimo że sam ich i Bernatowicza cenię za wkład w uświadomianie społeczeństwa że jest coś więcej niż to życie.W sumie sam się zastanawiam o co im chodzi...o kasę...niewiem..( ͡º ͜ʖ͡º) Wiem tylko że mocno radioP wyśmiewa np. Bernatowicza za akcje ze Zdanami i chyba tą "plastelinę" w oknie @Smokk w sumie szczerze
  • Odpowiedz