Wpis z mikrobloga

@willyfog: dla prawicy zawsze są ważniejsze sprawy niż aborcja bo podoba wam się obecny stan prawny(no może jeszcze byście kazali rodzić zgwałconym kobietom)


@zapomnialemhaslo: jak czytam takie komentarze jak twój to żałuję, że aborcja nie jest dozwolona nawet 30-40 lat po urodzeniu
  • Odpowiedz
dlaczego nie podnosimy dyskusji o depenalizacji gwaltow, pobic, kradziezy?


@93michu93: ale jak chcesz o tym dyskutować to proszę bardzo, nikt ci nie zabrania

Jezeli jestesmy tak otwarci, ze mozemy dyskutowac o wszystkim to ja proponuje porozmawiac o depenalizacji gwaltow


no to znajdź sobie kolegów do rozmowy i rozmawiaj, naprawdę nie potrzebujesz mojego pozwolenia

@winsxspl jestem pod wielkim wrażeniem, że potrafisz czytać
  • Odpowiedz
Czy w tym kraju nie ma innych problemów tylko skrobanka?


@willyfog: Najlepsza wymówka. Zostawmy to jeszcze na za dwadzieścia lat, po co się spieszyć, to trzeba na spokojnie, synek. Wolałbyś, by zajęli się wprowadzaniem socjalizmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
no to znajdź sobie kolegów do rozmowy i rozmawiaj, naprawdę nie potrzebujesz mojego pozwolenia


@zapomnialemhaslo: o widzisz, chyba sie tutaj zgodziles, za aborcja to tak samo wazny temat jak depenalizacja gwaltow :P
Mnie nie interesuje rozmowa z kolegami, tylko tym za co nasi parlamentarzysci biora hajs z podatkow.

spytaj k0nfiarzy, ktorzy po wyjściu na mownice karyny prawie sie poplakali i dostali jakiegos uniesienia


@SzybkieSondy: to ci sie filmiki pomylily, to
  • Odpowiedz
Zdelegalizować Lewice, obecnie jest to rak polskiej polityki, chorzy ludzie.


@willyfog: o nie, to by było najlepsze co ich mogłoby spotkać - niemalże natychmiastowa beatyfikacja. Spójrz co się dzieje w temacie ostatniego dofinansowania deweloperów - już pojawiają się ludzie piszący, że będą głosować na Lewicę, bo rzekomo jest przeciw. Obecna Lewica jest potrzebna jako funkcja regulacyjna, dlatego zresztą dostali to fejkowe "ministerstwo równości". Powinni istnieć w przestrzeni publicznej i powinni się
  • Odpowiedz
@willyfog: #!$%@?, ile jeszcze raz przeczytać opie będę musiał ten wysryw.
Tak, to jest ważna sprawa, bo jesteśmy jedynym krajem w Europie który ma ten problem
Dwa mówienie że jakiś problem jest ważniejszy jest idiotyczne i bardzo bym się hamował z takim określeniem
Trzy -> różne izby zajmują się różnymi rzeczami, to nie tak że aborcja blokuje inne
Cztery -> co jest łatwiejsze, zrobienie wielkiego audytu CPK (#!$%@?ąc od tego czy
  • Odpowiedz
@willyfog: już pomijam że gdybyś był tak obiektywny na jakiego się kreujesz to zakończył byś temat aborcji i można by procedować twoje "ważniejsze" rzeczy. Ale nie chodzi o bycie racjonalnym tylko przegrywowe atakowanie każdego od bialorycerzy, cukoldow i coś tam jeszcze zapewne xD
  • Odpowiedz
@willyfog: naród nie chce aborcji? A te protesty które były to rozumiem sfałszowane przez media? I to że PiS przez to głównie utracił władze? Co ty mówisz gościu xD ponadto powtórzę, jeśli w całej Europie jest inna sytuacja, to tak, zastanowił bym się dlaczego tyłu Polakom nie zależy na zmianie tej sytuacji (odpowiedz jest prosta, religijny fanatyzm i nienawiść do kobiet zakorzeniona głęboko)

Referendum? XD okej a gdyby zrobić takie referendum
  • Odpowiedz
naród nie chce aborcji? A te protesty które były to rozumiem sfałszowane przez media? I to że PiS przez to głównie utracił władze? Co ty mówisz gościu xD ponadto powtórzę, jeśli w całej Europie jest inna sytuacja, to tak, zastanowił bym się dlaczego tyłu Polakom nie zależy na zmianie tej sytuacji (odpowiedz jest prosta, religijny fanatyzm i nienawiść do kobiet zakorzeniona głęboko)


@facebookzprzygody: religia nie ma nic do aborcji! Po prostu
  • Odpowiedz
Cztery -> co jest łatwiejsze, zrobienie wielkiego audytu CPK (#!$%@?ąc od tego czy jest potrzebny) czy podjęcie decyzji prawnej że aborcja jest legalna


@facebookzprzygody: powinnismy zapytac co jest wazniejsze, a nie latwiejsze. Wazniejsze jest CPK i rozwoj kraju.
  • Odpowiedz
@willyfog: no idź już na #przegryw
@93michu93 cieszę się że się zgadzamy że to nie kwestia na referendum ;)
Co do cpk - dalej mówimy o czymś innym. Chociażby o stosunku złożoności czynności do zysków. Jak ci przecieka dach to idziesz się w międzyczasie wysrać i nikt ci nie krzyczy NIE MA RZECZY WAZNIEJSZYCH NIZ SRANIE??? DACH CI CIEKNIE TYPIE
Z zabójstwem nie będę się odnosił bo jest poza dyskusja debatowania
  • Odpowiedz
@facebookzprzygody: no tez mi sie ten argument z CPK nie podoba i nie wiem dlaczego @willyfog to laczy.

Z zabójstwem nie będę się odnosił bo jest poza dyskusja debatowania czy aborcja jest dobra czy zła


@facebookzprzygody: no tutaj to ty wykazales sie ignorancja i brakiem wiedzy. 96% amerykanskich biologow za poczatek zycia wskazalo moment zaplodnienia. Nie 12 tydzien, nie 24 tydzien, nie 3 dzien. Tylko dokladnie moment zaplodnienia.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36629778/#:~:text=Biologists%20from%201%2C058%20academic%20institutions,5577)%20affirmed%20the%20fertilization%20view.

Jezeli
  • Odpowiedz
Czy w tym kraju nie ma innych problemów tylko skrobanka?


@willyfog: dla jednych jedno jest ważne, dla innych drugie. Nie wiem dlaczego w prymitywnych główkach nie mieści się to, że parlament pracuje na raz nad więcej niż jedną sprawą. Może to wynik własnego, jednowątkowego myślenia?
  • Odpowiedz