Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju nie ma innych problemów tylko skrobanka?


@willyfog: jest wiele problemów, a to jeden z nich. Gdyby nie kościółek to już dawno wszyscy by o tym zapomnieli, jak na zachodzie ¯\(ツ)/¯
@93michu93: co więcej, obawiam się, widząc jak to lewackie myślenie ewoluuje oraz poskramia sobie za autorytety coraz to bardziej oderwanych od rzeczywistości, lewackich naukowców, że za parę lat któryś z nich (np. ten od 100 płci) stwierdzi, że w sumie to noworodek do 6 miesiąca życia nie posiada świadomości i powołując się na np. depresję poporodową, będą lobbowali humanitarną egzekucję takiego dziecka, bo przecież i tak jest jak krewetka. Tak jak
A 100% biologów twierdzi, że drzewa są życiem. Jak nie rozumiesz naukowego żargonu, to nie komentuj.


@TeBerry: ale chyba nie przeczytales, prawda? xD
Pomoge - zadali pytanie ponad 5k biologom kiedy zaczyna sie zycie. 96% odpowiedzialo, ze w momencie poczecia.

Naukowego zargonu xD
@93michu93: całego nie przeczytałem, ale dobrze znam to badanie, bo co drugi pro-life z nim wyskakuje, więc znam przeciw niemu argumenty na pamięć. Choćby wiem, że wspomniani biolodzy potem krytykowali to badanie za to, że ich odpowiedź została wyjęta z kontekstu, bo większość z nich nie jest przeciwnikami aborcji. Ta, ciekawe dlaczego.

Tak, i o to właśnie chodzi. Twoja nieznajomość naukowego żargonu. Życie w tym kontekście oznacza gatunek. Człowiek, który urodził
Choćby wiem, że wspomniani biolodzy potem krytykowali to badanie za to, że ich odpowiedź została wyjęta z kontekstu, bo większość z nich nie jest przeciwnikami aborcji. Ta, ciekawe dlaczego.


@TeBerry: tak, wiem, że część z nich jest za aborcja. Tylko to już nie jest nauka, a jakieś filozofię i tutaj rzeczywiście możemy dyskutować przez następne 10lat i każdy pozostanie na swoim. Nauka jasno mówi od kiedy zaczyna się życie człowieka.

Nie